Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is volt rosszabb...

Másnak is volt rosszabb terhessége 'otthon maradás' szempontjából, mint ami most van a járvány miatt? Mit gondoltok azokról, akik ennyit is képtelenek megtenni?

Figyelt kérdés

Nem értem azokat az embereket, akik nem tartják be a járvány miatti legfontosabb kérést: maradj otthon!

Én 6 hónapot feküdtem a terhességem során úgy, hogy fel sem kelhettem, csak wc-re; ebből 3 hónap volt kórházban, pont látogatási tilalom alatt. Rosszabb volt, mint egy karantén.

Ahhoz képest nekem megváltás ez a fajta korlátozás, mert legalább tehetem a dolgomat, sokat vagyunk a kertben, sportolok a lakásban...

Ráadásul, ha mindenki felelősségteljesen viselkedne, akkor pár hét után túl is lehetnénk mindezen; egy terhességnél meg csak arra 'gyúr' az ember, hogy lehetőleg minél tovább tartson ez az állapot.

Akiknek hasonló terhessége volt; Ti hogy élitek meg mindezt?


2020. márc. 21. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Én már quevára unom ezt a maradj otthon dumát.Mi van azokkal akiknek mennie kell dolgozni??A nyugdíjasoknak nem muszáj kijönni,bár ha senkije sincs,csak ki kell neki is menni,bolt,posta,gyószertár.
2020. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Már rühellek erre az oldalra feljönni, mert naponta kb 4szer rakják ki ezt az otthonmaradós kérdést, hanem többször! Nem uncsiii???

Mártírkodtál egyet. Jól esett?

Tudom milyen otthon lenni a 4 fal között, mert én is kismama vagyok, de kb bele sz.arok ebbe az egészbe, hogy ki mikor hol van hova megy, miközben nem ajánlott.

2020. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor ne gyere fel, nem kötelző...
2020. márc. 21. 23:02
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyébként most Lengyelországban szülés után pár nappal meghalt egy 27(!) éves, alapvetően egészséges anyuka koronavírusban.

Lehet, hogy Te nem flangálsz el, és lehet, hogy a férjed is csak akkor, ha muszáj; de ő már összefuthat egy olyannal, aki sz@rik bele az egészbe, és hazaviheti tőle neked a betegséget; és lehetsz akár te is a következő újdonsult 'anyuka'... Na ezért nem mindegy, hogy ki, mit csinál!

2020. márc. 21. 23:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel 12 hetes kismama vagyok én is az otthon maradás mellett döntöttem. Vidéken élek, de Budapesten van az orvosom. Igen én is félek, de kell mennem ez nem úgy működik. Nagyon nehéz van egy iskolás lányom is. Csak annyit tehetünk, hogy tényleg betartunk mindent és otthon maradunk.
2020. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!