Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valami újság a Brendonról?...

Van valami újság a Brendonról? Egyelőre semmi nyoma a honlapjukon a kivonulásnak.

Figyelt kérdés
Én már arra is gondoltam, hogy csak vaklárma volt az egész. Itt valaki írta, hogy tud infót, de köti a szerződése; hát szerintem senki nem gondolhatja komolyan, hogy majd megfigyelik és lenyomozzák a gyakorikérdéses válaszokat a munkáltatók...
2010. júl. 24. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért mi van a Brendonnal?
2010. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem találom azt a kérdést, amelyikben olvastam, hgoy augusztus végén kivonul az országból. És az egyik hozzászóló kérdezte, hogy honnan tudja a kérdező, hiszen még csak a menedzsereknek mondták, ő ott dolgozik, és még nem jelentették be hivatalosan. És amikor kérdezték, hgoy érdemes-e akciókat várni (gondolom végkiárusítás), akkor írta, hogy neki van infója, de köti a szerződése...
2010. júl. 24. 09:39
 3/9 anonim ***** válasza:
az oldalon én is néztem hátha írnak róla vmit, meg persze ha tényleg így van nem csinálnak e vmi akciót!! Tudnék akkor vásárolni :) :)
2010. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok ez az a kérdése, szerintem

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2010. júl. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó volna tudni, hogy lesz-e akció, mert babakocsit szeretnénk venni!
2010. júl. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Na, most látom, hogy a végén azt írta az állítólagos alkalmazott, hogy ne várjunk, ami azt sugallja, hogy nem lesz semmiféle kiárusítás. Ajj, de sajnálom, ha tényleg kivonulnak!!!
2010. júl. 24. 09:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azért reménykedek, hátha lesz akció ősszel!
2010. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valaki azt irta ide hogy o benfentes, es senki ne varjon az akciokra, de hogy nem mondhat tobbet. Szerintem kamu az egesz!
2010. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NagyImre6 válasza:
Ez egy jó nagy hülyeség, amit valószínűleg valami partizán bababoltos talált ki. Ilyen az Internet: gyorsan terjednek a hírek, de főleg a rémhírek.
2010. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!