Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az esélye annak, hogy...

Mi az esélye annak, hogy terhes vagyok, ha 2 hónapja átestem egy cisztaeltávolító műtéten, és négy napja késik a menstr? (A műtét után megjött rendesen. )

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj terhességi tesztet, minden lehetséges ha jól vagy.
2008. nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem tavaly októberben volt cystaeltávolításom, és 3 hete szültem :-)))

Februárban teherbe estem, de csak azért,mert decemberben fogamzásgátlót kezdtek el velem szedetni. Abbahagytam 1 hó után.

Az a lényeg, hogy van rá esély.

Csinálj tesztet.

Üdv: 3 hetes baby anyukája

2008. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm,és remélem,h ez az oka az elmaradásnak:)(ma már az 5.nap..huh..)Lehet,h csak generálom magamnak,de maró érzés van a torkomtól a hasamig,a derekam is fáj,most is rohanok pisilni,kivagyok a cigifüsttől,és a mai ebéd elkészítése is okozott pár kellemetlen percet-a szaga miatt..Szóval..:)Egyébként gratulálok a babához,és sok egészséget nektek:)
2008. nov. 21. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!