Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy a műtét...

Lehetséges, hogy a műtét miatt késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

Most volt egy komoly gerincmütétem. a menstruációm utolsó napjára esett amikor már csak egy kis barnás folyás volt.. lelkileg nem igazán stresszeltem a mütét miatt.viszont most kellett volna megjönnie, de 8 napja késik...

a dokim kérdezte elöre, hogy nem e fogok menstruálni,de mondtam h addigra elmulik... lehet nem jól tettem? azt hittem addigra teljesen elmulik...

Szerintetek a mütét miatt késik?(2 negativ teszt,a höm reggelente 36,4-36,6 szóval azis jó, semmi terhességre utaló jel csak cicifájás (de az lehet mensi miatt is..)Rengeteg gyógyszert kaptam és trombozis elleni szurit is egészen ápr. végefeléig..

Van egy ismerösöm akinek porckorong sérve volt igy megmütötték a gerincét és neki is késett vagyis 1 hónapot ki is maradt.. Lehetséges hogy nekem is ez van?Sose szokott késni, inkább mindig elöbb..

Igaz csütörtökön megtudom, mert megyek nödokihoz.. de kiváncsi vagyok a véleményetekre!Elöre is köszönöm!


2009. máj. 9. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy műtét rendkívül megtudja terhelni a szervezetet. Az a sok gyógyszer, szurik és miegymás.. Szerintem 100-as hogy az miatt késik. Ne parázz.
2009. máj. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hú köszönöm! Úgy féltem egészen tegnapig, (tegnap volt a 2. negativ teszt, és tnap volt a 23. nap az "akció" óta+tegnap mondta az ismerösöm hogy neki is ez volt..) már biztos kimutatta volna ha az lettem volna nem?:$ Mmm nagyon felelötlenek vagyunk illetve voltunk a barátommal hogy nem védekeztünk.. :S szégyellem is magam érte.. és hálás leszek Istennek ha semmi baj nem lessz.:)

De mostmár csütörtökön iratok tablettát.. :$

Köszönöm a reményt éltetö válaszodat :)

2009. máj. 9. 23:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy befojásolja a mütét!! Én egészségügyben dolgozom, remélem igy is lesz!! Ja és ezek után védekezzetek, ne légy felelötlen !

Ja és vigyázz ha trombozisra vagy hajlamos fogamzásgátlot nem szedhetsz !!!!!

2009. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ! Hát igen..ha ezt megússzuk soha többet úgy... :S

Nem vagyok trombózisra hajlamos( csak mütét után ugyebár mindenki kap.. )vagy legalábbis nem tudok róla, bár ezt megtudja állapitani a nögyógyász, nem?

2009. máj. 9. 23:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A nögyogyász is le tudja arra venni a vért hogy hajlamos vagy-e trombozisra! Nekem hugom 27 évesen trombozist kapott a fogamzásgátlotl azért is tudom, meg azért is mert klinikán dolgozom, remélem minden jo lesz nem kell majd aggodnod, elözö vagyok !
2009. máj. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jaj...:S

És az milyen amugy? Mi lett vele?

2009. máj. 10. 07:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez az ún. mélyvénás trombózis, vérrögök keletkeznek a vénában, ez nagyon veszélyes. Szívinfarktust és stroke-ot is okozhat. A mélyvénás trombózis önmagában nem halálos, de halált okozhat, ha a vérrög végighalad a testen, bejut a tüdőbe és tüdőembóliát, vagyis a tüdőverőér elzáródását idézi elő.
2009. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Úristen... de ugye a nővéred megúszta?!?
2009. máj. 10. 12:50
 9/9 A kérdező kommentje:
Illetve a hugod..Bocsi:)
2009. máj. 10. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!