Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha terhes valaki, akkor a...

Ha terhes valaki, akkor a rosszullétek csak reggelre tehetők?

Figyelt kérdés
Vagy a hányás,hányinger,émelygés egész nap jelen van időközönként?
2010. júl. 23. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem először csak reggel volt,aztán egész nap.
2010. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sosem voltam rosszul reggel, és hányingerem sem volt reggel egyszer sem. Viszont a terhesség második felében sokat voltam rosszul napközben és hányingerem is volt néha.
2010. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nalam egesz nap tartott a hanyinger emelyges.
2010. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam rosszul reggel, inkább délután-este mindhárom terhességemnél.
2010. júl. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy csak reggel lesz...és nem is értem- így utólag- miért hívják reggeli rosszullétnek...én egész nap émelyegtem.
2010. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is egész nap émelyegtem, és sajnos nem csak a 12. hétig. Még így a végén is előfordul.

37+3 hetes km

2010. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2010. júl. 23. 12:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az elsővel csak reggel voltam rosszul, a másodikkal már éjjel!!!!!! is!
2010. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél a 6. héttől a 22. hétig reggeltől estig rosszul voltam, rengeteget hánytam, 6 kilót fogytam. Ha más valaki kimondta a "HAL" szót, mentem a WC-re! Akkoriban volt, hogy valamelyik kereskedelmi TV csatorna reggeli műsora után mindig bemondták, hogy a műsort támogatta a Rio Mare tonhal magyarországi forgalmazója......no, már a "műsort támogatta" résznél futottam kikapcsolni a TV-t, nehogy meghalljam ahal szót, különben irány a WC! :-))) Ez nem vicc, tényleg így volt!


Második babánál jóval később, kb a 10. hét körül kezdtem néha émelyegni, hányni szinte egyszer vagy kétszer csak....és a 12. hét után már nem is volt semmi bajom.


Első lány lett, második fiú, nem tudom, van-e összefüggés.

2010. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én az 5. héttől a 18. hétig folyamatosan émelyegtem, rosszul voltam, hánytam napszaktól függetlenül! Éjjel-nappal...
2010. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!