Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha terhes lettem volna,...

Ha terhes lettem volna, elment volna a baba a spirál felhelyezésekor?

Figyelt kérdés
Múlt héten tettek fel Mirenát és nem volt meg a menstruációm. Ugye kinyitotta a doki a méhszájat, vérzett is egy kicsit. Ő azt mondta nem lát terhességet, de tegyük fel ha az lettem volna és nem látná, elment volna a baba?
2010. júl. 20. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha már beágyazódott a terhesség, akkor a spiráltól nem fog elmenni.


Sőt, ritkán az is előfordul, hogy spirál mellett is beágyazódik a baba, létrejön a terhesség.

2010. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos észreveszi ha terhes vagy.
2010. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző tesőm persze nem születhetett meg belenőtt anyu spiráljába....:S
2010. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos akkor elég nagy bakit követett el,mert csak vérzés alatt lehet felhelyezni!!!!!!!!!!

Akkor is a legaerősebb napon,hisz akkor van a legjobban kinyilva a méhszáj!/persze csak ha lehetséges/

Nem is értem,hogy tehette fel...........

2010. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szinte kizárt, hogy terhes legyek/lettem volna, mert addig tablettát szedtem. Ezért is ment bele, hogy felteszi. De mondom, csak feltételes a kérdésem, érdekelt, hogy előfordulhat-e ilyen "baki".

Köszönöm a válaszokat.

2010. júl. 21. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!