Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom hova tartozik a...

Nem tudom hova tartozik a kérdésem? Mirena spirál 2 baba után?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete tetettem fel 6 hetes kontrollon. Azóta gyengén, de vérezgetek, normális ez? Illetve meddig normális?
2010. nov. 23. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a dokim,hogy 3 hónap is belefér... Nekem amúgy 10 hétig tartott.Persze nem volt erős,éppen csak pecsételtem.
2010. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem Goldlyli-m van feltétel után majdnem 3 hétig véreztem tőle, de semmi más nem volt, nem görcsöltem. Utána elmúlt 1 hétre kb és megjött... Az 6 napig tartott és rendesen időben elmúlt. És is megijedtem de szerencsére azóta semmi, majd jövő7en megyek ellenőriztetni.

2010. nov. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt a spirált szeretném a második baba után. Nekem azt mondta a doki, hogy felrakás után belefér a pár hónapig tartó vérezgetés, de utána a menstruáció csak jelzés értékű lesz (1-2 nap pár csepp), vagy teljesen ki is maradhat.
2010. nov. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem 6 hete tette fel a doki, és azóta vérezgetek, pecsételek. az első mensim is megvolt, sokkal kevesebb hasfájással és vérzéssel. én is úgy tudom, hogy 2-3 hónapig is eltarthat ez a pecsételés...remélem így lesz. a dokim egyébként azt mondta, hogy erős vérzés, erős görcs illetve láz esetén azonnal menjek, így kicsi vérzés, kicsi görcs belefér.
2010. nov. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is Mirena volt (jó drága), fél évig (!) véreztem tőle!!! Ezért le is kellett venni. Remélem, te nem így jársz. Ha mégis le kell venni, figyelj arra, hogy meglegyen a számlád + a levett spirál (ne dobja ki az orvos!), mert a cég a vételár 50 %-át megtéríti ilyen esetekben. Nekem sajnos nem térítette meg, mert hiába volt meg a számla, a spirált kidobta az orvos (nem gondoltam volna, hogy ez is kell majd:)).
2010. nov. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Szerencsére semmit nem görcsölök, kicsit sem, csak pecsételő vérzés... :-)

2010. nov. 24. 13:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 9 hete van fenn és még mindig vérezgetek,minden nap!Most voltam kontrollon és azt mondta a doki,hogy 3-6 hónap is lehet!Az első 3 hét nagyon dúrva volt,de azóta nekem is csak pecsételés!A dokim régi jó barátom és azt mondta 6 hónapig is normális!Szedj Rutascorbint.
2010. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Szoptatás alatt is lehet szedni a gyógyszert?
2010. nov. 24. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!