Mit gondolsz a Balambér névről?
Figyelt kérdés
Terhes vagyok, már egy pár éve nagyon tetszik ez a név fiúnak, mert olyan dallamos. Viszonylag rövid vezetéknevet képzeljétek el hozzá, pl Kiss.
Ha lány lesz, akkor pedig Roxána Lili, erről vélemény?
2019. dec. 2. 12:12
2/20 anonim válasza:
Mint a régi öregeknél a kolompér
3/20 anonim válasza:
Bocs, de akkor jobb, ha inkább kislány lesz! 😁😉
4/20 anonim válasza:
Csak a Lili tetszik.
A Roxána nekem ku.rvás. A Balambér meg idióta.
5/20 anonim válasza:
Ez még a Detre nevet favorizáló anuyka Dedi becenevénél is nagyobb kibaxas
7/20 anonim válasza:
Jeripusz c. regény. :)
Ahol anyu kibacásból adja a nevet a gyereknek bosszúból, hogy az apja részegen kujtorog valahol amíg ő vajúdik... :D
Hát fura, na... :D
8/20 anonim válasza:
Az nem vmi mesehős? Amúgy elég nevetséges sztem. A Roxána okés, bár nem tetszik, Roxi a kutyánk egy kutyahaverja. Bár ez magában még nem lenne gond.
9/20 anonim válasza:
Mit gondolok??? Azt hogy borzalmas a kutyámnak sem adnám....
10/20 anonim válasza:
Röhejes.
A Roxána valóban k.urvás. Nem lehetne csak Lili?
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!