Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit csináltatok volna az...

Ti mit csináltatok volna az apa helyében, ha a pap megütötte volna a gyereketeket?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=dzVJLfCSq0k

Ha én álltam volna ott, az a pap jobb esetben is már csak tolószékben tudna közlekedni.


2019. nov. 18. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nincs jobb dolgod este tízkor, mint ilyen provokatív kérdéseket kitenni?
2019. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Facebookon egy több kilométeres idegbeteg hangvételű posztban szidtam volna nemcsak a papot, hanem az egész vallást. Aztán feljöttem volna gyakorira hogy megkérdezzem, más mit tett volna, és az összes erőszakos, szadista választ felpontoztam volna.
2019. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Én amúgy valószínűnek tartom hogy a vínember demens. De eleve el se vinném a gyerekem megkereszteltetni, mivel minden vallás egy rohadás. Én már csak tudom, 12 éven át vallásos iskolába jártam.

Egyébként ha demens, nem bántottam volna az öreget, viszont ha nem akkor biztos kicsavarom a kezét.

2019. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Egyetértek. Nem néztem meg-ez valami tioikus román pap esetleg? Bár én a közelébe nem vinném a papnak amúgy sem a gyerekem.
2019. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Leszabtam volna róla a keresztséget meg a bőrt.
2019. nov. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!