Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Védönőt nem lehet választani?

Védönőt nem lehet választani?

Figyelt kérdés

Keresztfiam védönője tüneményes,segítőkész.Tesómék nagyon imádják!jól kijönnek!:)

Szóval kérdésem az lenne nem lehetne hogy én is őt kérjem meg hogy legyen a védőnőm?vagy csak a kerületi lehet?

Köszönöm


2010. júl. 13. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom nem lehet védőnőt választani sajnos.
2010. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Ahhoz tartozol, akihez az adott terület/utca tartozik. Ő töltögeti a kiskönyvedet, rendezi (v nem rendezi) le a kötelező családlátogatásokat, hozzá kell (v nem kell) vinned tanácsadásra. De megkérdezheted a keresztfiad védőnőjét is, h alkalomadtán fordulhatsz-e hozzá tanácsért, biztos megengedi. Így ha nem szimpi a sajátod v szerinted bődületes hülyeségeket hord össze (vannak ilyenek is, sajnos), akkor egyik füleden be, a másikon ki és megkérdezed a másikat.
2010. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nálunk (Kaposvár) sem lehet. Mégis, amikor már pár hete jártam terhesgondozásra, és elkezdtünk beszélgetni a lányokkal, kiderült, hogy talán ketten-hárman vagyunk, akik ténylegesen a körzetes időpontunkban járunk. A többieknél vagy barátnő/rokon/ismerős/szomszéd/ akármi a védőnő, vagy pedig az éppen aznap rendelő orvoshoz jár magánba is. Ezért akkor járnak, amikor.

Engem tulajdonképpen nem zavar a dolog, hiszen egy ismerős kedves védőnőm van, de ő is éppen gyeden.

Csak annyiból gáz a dolog, hogy az én védőnőm egy szégyen. Emberileg nincs vele gond, de mindig mással van elfoglalva, mint a terhességem. Leginkább a saját magánéleti gondjait meséli, ami ugye engem kevésbé érdekel. :)

Remélem Neked nagyobb szerencséd lesz!

2010. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!Hát sajnálom hogy nem lehet védőnőt választani!Csak annyi problémám van a körzeti védönénivel hogy nagyon öreg!Valamikor a 70évek elején kezdte a pályafutását!:S Szóval mindenhez kőkorszakian áll!Rebesgeti hogy nyugdíjba megy 'reménykedem'!

Minden jót mindenkinek!:)

2010. júl. 13. 20:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Öreg=vaskalapos akart lenni:)Nem akarom megsérteni még ha nem is olvassa ezt a kérdést!:))
2010. júl. 13. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!