Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HA orvost lehet választani,...

HA orvost lehet választani, védőnőt miért nem?

Figyelt kérdés
szeretnék másik babát,most van egy 11hónapos kisfiam,de a hideg kiráz a védőnőtől.Van,hogy hónapokig eltűnik aztán rám ragadad mint egy élősködő..már egyszer majdnem elzavartam,finoman utaltam is rá...de megint feltűnt...nem tudom,hogy kezeljem ez a nő egy épkézláb tanáccsal nem látott még el,de ha lesz egy másik babám muszáj lesz a kis könyv miatt,meg ha jól emlékszem 4szer kötelező megjelenni nála,ha kell az anyasági támogatás..vagy nem jól emlékszem...rendszeresen járunk a dr nőhöz,ő mindent el mond ami esetleg kérdéses de a neten már bármire választ kapni.Láttam olyan védőnőt aki nagyon jó ,tök klassz tanácsokat tud mondani és szimpatikus is...ez a nő még a cipőjét sem hajlandó levenni a lakásomban..a szája szélén fehér habos cucc figyel-állandóan,brrr és ez fogdossa meg a gyerekemet,kiütést kapok egyszerűen tőle....,hogy lehetne átjelentkezni vagy egyszerűen váltani....egy másik védőnőt kérdeztem már,nem tudott mit mondani erre...segítsetek!!!!!
2009. jún. 4. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:

ha jól emlékszem múltkorában volt itt egy hasonló kérdés.Próbálj rákeresni...de azt hiszem azt mondták,hogy panaszt kell tenni a védőnőre,és így talán lehet váltani is.

sajnos többet nem tudok segíteni :-)

enyém meg ügybuzgó,és lánypárti(nekem meg fiam van)ráadásul könyvből akarja "nevelni" a babám

2009. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az anyasági támogatáshoz az orvosi vizsgálatokról kell az igazolás. A védőnőt nem vagy köteles beengedni a lakásodba, és nem kötelező semmi. Ha nem szimpi, akkor küldd el a fenébe! Kérdezd esetleg a dokidat is meg, hogy hogy lehet védőnőt "váltani".
2009. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És hol lehet ezt megtenni???

meg ho lehetne úgy elintézni,hogy ne bántsak meg senkit,mert hát személyes ellenszenv egy dolog attól még nem akarom megbántani.

2009. jún. 4. 11:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már de az a baj,hogy többen vannak bent amikor kérdezni tudok tőle és mikor kérdeztem ezt olyan furi lett a közeg,nem akarom azt sem,hogy esetleg valamelyik emberke ott jóban van vele én meg itt ilyenekről kérdezgetem ..
2009. jún. 4. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!