Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Elfelejtettem bemenni a...

Elfelejtettem bemenni a postára a családi pótlékért, jövő hónapban kétszerest kapok, vagy mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Postás szokta hozni kp-ban, de most két hétig nem tartózkodtunk otthon, bedobta a cetlit, hogy a postán átvehetem 10 napon belül, de ma (vasárnap) van a 10. nap. Hétfőn ha elég korán bemegyek még kiadják?

júl. 14. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8%

#7 Tudod általában az emberek dolgozni szoktak, nem vállalnak 0 bevételre gyereket és máris nem von semmit a bank,mivel a bevetel miatt 0Ft-os vagy legalábbis 100 Ft alatti számlavezetési díj van.


Azt írod nincs semmi anyagi problémád. De van, csak nem ismered fel, a családi pótlékon kívül egy filléred sincs, a férjed nélkül 1 hét alatt éhenhalnál.

júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
39%

Ja, és ha csak elszaladok valamiért a szomszéd utcába, akkor kártyával fizessek, vagy megtekintés után ott toporzékoljak a kapuban, amíg a férjem utal?

Vagy nálunk a városban gyakran még a nagy boltban sem működik a terminál...


11,nagyon buta vagy 🤣 nem fogok magyarázkodni, de nagyon rosszul látod a helyzetem. Nyilván 1 mondatból leszűrted az egész életemet. Aha. Mesélj még. - ne nekem, mert én nem vagyok rá kíváncsi, mesélj a gyerekednek egy esti mesét ennyi képzelőerővel, abban szuper vagy. Másban nem hiszem ilyen csőlátással.

júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%
Amit most hozzátettél az még rosszabb. Ezek szerint a férjed számlájához sincs saját kártyád, csak arra vagy utalva, amit ő ad neked kp-ban. Borzasztóan kiszolgáltatott helyzetben vagy és nem ismered fel.
júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#13

Te amúgy miről beszélsz? Ráadásul hogyan kapcsolódik az okoskodásod a kérdésemhez? Honnan tudod mennyi pénze van közösben házasként? Lehet 100-szor nagyobb vagyonuk van, mint Neked. Eskü nem értem hogy szűrted le a kérdésemből, hogy valakinek adóssága van :D

júl. 15. 16:25
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!