Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsődei üzenőfüzetbe mit...

Bölcsődei üzenőfüzetbe mit kell írni a lázcsillapítóhoz?

Figyelt kérdés

Csak soroljam fel amiket már kapott?

Illetve a füzetet benn tartják maguknál vagy küldözgetik?

Ha nálam van épp akkor honnam tujdák pl a lázcsillapítót?


tegnapelőtt 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Bent hagyjak

Nem irtam hozza semmi szert csak annyit h ha 38 felet van a laza akkor adjanak neki ami van. Es hivjanak fel.


Ez nem minden esetben jut eszukbe

tegnapelőtt 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Nálunk azt elmondták a szülőin, hogy láznál minden esetben hívnak és haza is küldik. Ezért gondoltam, hogy esetleg valami konrét márkát várhatnak.
tegnapelőtt 09:46
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Nem gondolnam h ha beirod h xy szert adjanak neki akkor majd elszaladnak a patikaba h azt kapjon a gyerek ha egyebkent nincs nekik.


Talan annyit lehet h xy szerre allergias (ha az). Vagy h milyen magas laz eseten adhatnak. Vagy h nem kaphat lazcsillapitot.

tegnapelőtt 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A mi bölcsinkben azt mondták, hogy nem is adhatnak lázcsillapítót, illetve igazából semmilyen gyógyszert.

Ha lázas, akkor pedig azonnal hazaküldik.

tegnapelőtt 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!