Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Miért van rossz érzésem?

Miért van rossz érzésem?

Figyelt kérdés
Tavaly kezdte fiam a bölcsit, idén már bent alvós lett. A gondozók azt mondják minden nap, jó napja volt, játszott, evett, aludt. De mégis a gyerek már este elkezdi mostanság, hogy nem akar bölcsibe menni. Ma reggel konkrétan itthon 10 percet sírt. Hétfőn még minden további nélkül bement. Tegnap már mondta ne menjünk, de nem volt sírás. Ma meg reggel sírás...Ha olyan jól érzi magát bent, miért nem akar ennyire menni. Ellentmondásos nekem ez a történet.
szept. 18. 09:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%

Az a parasztság benne, hogy tényként közlöd hogy a kérdezőnek nem fontos a gyereke és leszarja.

Nem, nem fontos, hanem nem tudja megoldani és nem azért mert nem akarja, hanem mert nem idő és pénzmilliomos.

Plusz az a parasztság benne, hogy segítség helyett csak beszólni jöttél, és ítélkezni.

szept. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
16%

11


Tényként közöltem, hogy a gyereknek szerintem mi baja lehet. De részemről téma lezarva. Beszélgetni értelmes emberekkel lehet, te meg, aki lazán leparasztozol valakit nyilvánvalóan nem vagy az. 🤷‍♀️

szept. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
32%
Mi közöd van hozzá, hogy dolgozik e? Ez nettó kötekedés és nem segítség
szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Az intelligens anomimnak! Dolgozom természetesen, csak otthonról. Tavaly 3 perc sétára laktunk, hazahoztam délben. Most kicsit távolabb, hévvel járunk, A nagymértékben csak 4re lehet menni suliba.


Egyébként azóta változás. Mentem érte és vidáman játszott az udvaron.

tegnap 06:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!