Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Reggel mibe viszitek a gyereke...

Reggel mibe viszitek a gyereket bölcsibe?

Figyelt kérdés
Cipő vagy Szandi? Pont kinőtte az enyém a szandit és kb. Még 1 hétig lesz jó idő. Azon gondolkodtam, hogy egy hét miatt vegyek egy új szandált vagy vigyem már cipőbe?

aug. 30. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
A te esetedben cipőben vinném.
aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz majd benti szandinak.
aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

1 hétig lesz kánikula.


Utána is 30 fokot mondanak, és meleget még egész szeptemberre, a 30 fokokban délután cipőben jön haza a gyerek és az oviban abban lesz kint a melegben az udvaron?

aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3, kérdés, hogy a cipő, milyen cipő.

Szellős vászon vagy bőr.

Előbbiben egész nyáron lehet járni, 40 fokban is. Utóbbit azért nem kellene 20 fok felett erőltetni.

aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék egy vászoncipőt neki. Szerintem abba kényelmessebb játszani a bölcsibe az udvaron mint a szandiba még ha zárt is az eleje bele megy a homok csak zavarni fogja.
aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk nem is volt szandink, egész nyáron vékony vászoncipőben volt. Nem találtam olyat ami jó lett volna a lábára, aztán elengedtem a dolgot.

Túl fogja élni azt az egy hetet,már nem vennék, hacsak nem a cipő alatt valami vastagat értesz.

aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a cipő, az ovis fiam is abban jár. Kint is cipőben vannak az udvaron (kinti cipő).
aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!