Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsődébe érdemes a gyereknek...

Bölcsődébe érdemes a gyereknek hátizsákot venni, amibe viheti a váltóruhát vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Nemsokára bölcsi és gondoltam veszek hátizsákot, de nemtudom mennyire szokás ez. A kicsi biztosan örülne neki, talán jobb kedve lesz az egészhez. De lehet hogy senki nem visz, nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni.

aug. 28. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk szinte minden gyereknek van. Mi visszük benne minden nap a kulacsát, az aktuális kedvenc játékot, váltó ruhát ha kell. Az az ő saját kis cucca, nem a saját táskámba fogom pakolgatni. Ráadásul szereti is vinni a fiam.
aug. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem gyereke válogatja, hogy visznek-e :) Cikinek biztos nem ciki. Mi vittünk, abba csomagoltam az ő kis dolgait, pl. alvókái, napkalap, amikor gyümölcs nap volt, belefért a gyümölcs, vagy ha vinni kellett be zsepit, ilyesmik. Volt, hogy a lányom vitte, de legtöbbször én, nekem praktikus volt, hogy a kocsiban tudom, melyik az ő cucca. Oviba is visszük amúgy tovább. Ha egy tanácsot elfogadsz, olyan hátizsákot válassz, aminek a két pántját elöl össze lehet kapcsolni, mert úgy biztos nem csúszik le a gyerek válláról.
aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
74%
Szerintem vigyetek nyugodtan. Ahogy az előttem lévő is írta, ebbe bele tudjátok rakni a dolgait. Váltóruha, játékok, stb...
aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk nem szokás
aug. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Tök felelsleges volt, alig használtuk - még most oviban sem. Váltóruha úgyis a szekrényében van, nem kell mindennap vinni.
aug. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem felesleges. A váltóruha bent van a dobozában/szekrényében, max 1-1 darabot kell pótolni, azt sem minden nap.

Nálunk nem kell kulacs, pohárból isznak egész nap. Az alvókáját a kezében szokta vinni.

Nekem csak nehezítené a dolgom, ha még az ő hátizsákját is kellene intéznem.

aug. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ahogy neked jól esik. Lányomnak sose használtunk, fiam viszont akkor lett ovis, amikor a nagy iskolát kezdett, így ő is szeretett volna táskát. Nagy boldogan vitte a cuccait benne, de üresen is elcipelte.

Ha bölcsit kezdett volna is kapott volna.

aug. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Mindkét gyerekeknek volt és hasznos volt. A koszos ruhát rögtön beletehetik a gondozók, délután jó időben kint vannak, akkor a táskájába tesznek mindent és nem kell bemenni az épületbe (amit akkor már takarítanak), hanem az udvaron felkapom a gyereket és a táskáját.
aug. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem neki, de nem a bölcsi miatt. Oda eszembe se jutott , mivel nálunk nem lehet bevinni gyümölcsöt, kulacsot se, mert pohárból isznak, plüsst lehet.

Popsikrém, pelenka, csereruhának meg szerintem kicsi, mert pici a háta is, nagy pakolóhely nincs benne. De megjegyzem, hátha egyszer ez fog segíteni elindulni. Oldaltáskája is van pici, amibe kavicsokat szoktunk gyűjteni.

aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk nem divat, 1-1 gyereknél láttam.

Én vettem neki, mert cuki is, meg elkezdte szépen a saját kis motyóját összeszedni, így nekem érzésre önállóság támogatásnak sem rossz.

Váltóruha benn van a bölcsiben, ottani pohárból isznak, így igazából csak az aktuális kedvenc játék, meg biztonsági cumi utazik benne, de szerintem nagyon aranyos, hogy már figyel a dolgaira és pakol :)

aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!