Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kislányom 2 èves lesz megy...

Cicababy87 kérdése:

Kislányom 2 èves lesz megy bölcsibe. Kérdésem az hogy ugy hallotam aki cicis azt nem veszik be.Ez igaz?

Figyelt kérdés

S az mèg a kérdésem hogy vissza kell mennem dolgozni s kb 30 -35 percre van meló hely s az gond ha reggel 6:40 re viszem s dèlután csak 16:50 körül tudok menni érte ugy hallottam nem nézik jó szemnel ha késön megy az ember a gyerekért.

Plusz ez nem mindig lesz igy mikor tud párom hozza el.

Sajnos 8-16 ig vesznek csak vissza.


júl. 25. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Beveszik a szoptatott babákat is, csak ugye bent nincs rá lehetőség, de nagyon ügyesen megtanulják elkülöníteni a dolgokat.

A bölcsi nyitvatartási idején belül bármikor érte mehetsz a gyermekedért. Ha 16:50, akkor annyi. Ha csúnyán néznek megmondhatod, hogy még tart a munkaidejük, te is dolgoztál. Pont.

júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Nézd meg a bölcsi nyitvatartást.

A miénk pl 7-kor nyit és 4-kor zár. (Igaz magánbölcsi)

Szóval még véletlen sem tudtam volna olyan korán vinni.

júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Beveszik a szoptatott gyerekeket is.


Amúgy meg mindegy, hogy néznek rád, itt nálunk már akkor tolják a lelki terrort, ha valaki 4-kor megy érte, pedig fél 6-ig van a bölcsi.


Ha dolgoznod kell, dolgoznod kell. Nekik is.

júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Cicije van már a kislánynak vagy miért cicis?
júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Beveszik, az enyém is aktívan anyatejes. A bölcsiben sosem kérte, hónapokig nem is tudták, hogy szoptatom, mert nem merült fel a kérdés.
júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkét gyerekem szopizott még, amikor bölcsibe kerültek és lám, senkit sem érdekelt. Altatásnál is annyit mondtak, hogy megoldják, ne aggódjak. Nem aggódtam, most sem aggódnék.

Az, hogy mikor tudod hozni-vinni, az adott bölcsitől függ. Ha viszont hivatalosan nyitva van adott időben, akkor ne érdekeljen, hogy hogy fognak rád "nézni". A gyerekkel -remélhetőleg- nem fognak emiatt kivételezni.

júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Beveszik a szoptatott gyerekeket is. Ha nyitvatartási időn belül mész érte, semmi gond. Bár valószínűleg ő lesz már csak egyedül a végére.
júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!