Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tejfehérje allergiás babák...

Tejfehérje allergiás babák szülei, nálatok hogy néz ki egy napi étkezés/napi menü?

Figyelt kérdés
Reggel-este kapja picim a speciális tápszert. Tízóraira gyümi(valamivel pl. müzli) ebéd husi főzelékkel, uzsival bajban vagyok mert Sinlacot akarnék adni neki (valamivel dúsítva pl. Gyümi) de nem fogadja el. Mit adhatnék neki? Az új tápszerből csak olyan 160-180 ml-t eszik így szerintem kellene neki valamilyen kiegészítés, de nem akarja a Sinlacot meglenni. Így nem tudom fedezem-e a napi szükséges tápanyag bevitelt. 10 hónapos baba
2019. jún. 29. 07:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki a Milumil Sinemilt uzsira. Azt is lehet magában adni,vagy gyümölccsel.
2019. jún. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Reggel-este kapták az enyémek is a speciális tápszert. Szerencsére ők elfogadták a Sinemilt, tízóraira kapták gyümölccsel. Uzsonnára kekszet (Fosfovit) gyümölccsel. Ebéd husi-főzelék bár 10 hónaposan már kockázva is sokmindent megettek főleg a kicsi, aki a pépet nem is igazán fogadta el. Vacsorára hát.. néha amit ebédre (mi főtt ételt szoktunk vacsorára enni) vagy virsli (kométa kölyök vagy lidl kölyök) szenvdics (kenyeret én sütöttem vagy roberto kenyér, liga, kométa felvágott). Ilyenek. A nagyobb talán csak azt ette amit ebédre, később mikor a kicsi volt ennyi idős már nem mindig kérte, a kicsinek meg mindig az kellett, amit a nagyobb evett.

Csak olyat ehettek, ami nyomokban se tartalmazhat tejet, szóját, tojást. (A kicsi csak tej de a többit mivel 1 éves se volt nyilván meg amúgy se kaptak külön ételt) Hála az égnek kinőtték mindet, egyszerre, 1 és 3 évesen.

Kitartást!

2019. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!