Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Félek hogy az 1 éves oltást...

Félek hogy az 1 éves oltást és 15 hónapos t egyszerre kapja meg . Van beleszólásom?

Figyelt kérdés
Sajnos az 1 éves oltás csúszott mert beteg lett és utána jőttek az ünnepeg a doki szabadságra ment és honapok után kaptunk időpontot .Semmikép nem szeretném ha a 2 oltást együtt kapná meg .
2019. máj. 15. 13:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
41%
Azért azt vágjátok kedves trollok, hogy a magyar orvosok milyen szinten vannak? Miért baj az, ha egy anya gondolkodik és nem bízik meg feltétlenül mondjuk egy olyan orvosban, aki szarik a munkájára, vagy kettessel végzett. Képzeld nálunk a lakótelepen volt egy doki, aki éveken keresztül részegen (!!) járt be dolgozni, részegen adta be az oltásokat csecsemőknek. Benne is meg kellene bízni és mindenkiben, akkor is ha szar orvos? Gondolkodjatok már el azon, hogy a kérdező meghalna a gyerekéért, nem pedig egy darab húsnak tartja, ami jön futószalagon, ahogy az orvosok, aztán ha baj lesz, akkor úgyis összezár az orvos társadalom és nem az orvos hibája lesz.. Kérdező, már leírtam fentebb, le is pontoztak. Szerintem nyugodtan beszéld meg a dokival, hogy ne terhelje meg ennyire a gyereket, de még egyszer mondom, szerintem nem is fogja
2019. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
25%

12.-nek igaza van!


Már a terhesség 2. napján Svájcba kell költözni, és a gyerek 45. szülinapjáig ott kell lakni, mert ott világszínvonalú az ellátás! >:)

2019. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem ezt mondtam, de nem kell Istenként tisztelni az orvosokat, lehet gondolkodni is, lehet más orvos véleményét is kikérni, ha már a gyerekéről van szó..
2019. máj. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%
Kényszeríteni nem kényszeríthet, én is csúsztattam anno nem érdekelt mások véleménye, csak a saját gyerekorvosomé.
2019. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ugyan nem az 1 évessel csúszott volna össze, hanem valamelyik ajánlott oltás miatt merült fel, de azt mondta a mi orvosunk hogy MMR mellett nem akar másikat adni.
2019. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
59%
De miért gondolod, hogy a gyerekorvos nem gondolkodik? Miből gondolja bárki, hogy egy névtelen anyuka, aki civilben pl. műkörmös vagy eladó, jobban ért az oltóanyagokhoz, mint a gyerekorvos? Erre tud válaszolni BÁRKI, aki így támogatja látatlanban a kérdező hisztijét?
2019. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogy nem ért hozzá jobban, de mondjuk van tapasztalata, és erre kíváncsi a kérdező. Nem az oltóanyagok összetételéről kérdezett, hanem arról kérdezett (más anyukákat), hogyha neki mint a gyerek szülőjének az a kérése, hogy ne adjon 2 féle oltást egyszerre a gyerekének akkor joga van-e ezt kérni az orvostól..
2019. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
40%

6-os


1 válaszoló vagyok aki azt írta:

,,Az MMR önmagában is kemény a gyerekeknek" Nem én mondtam hanem a gyerekorvosunk.Nyilván ő csak egy gyerekorvos.Minden esetre nekünk soha nem adott szinte semmit párosával.Pld csúsztatta az MMR-t a bárányhimlő oltás miatt ,mert azt fontosabbnak találta mint az MMR oltást.

De tolt el oltást azért is,mert én is és a párom is influenzásak voltunk és bár a gyereken nem látszott semmi (még csak nem is tüsszentett) úgy ítélet meg jobb ha tol 2 hetet az oltáson. Ő döntött így és nem az én kérésemre.


Tudod miért hiszem, hogy ő egy jó orvos és szívvel,lélekkel, legjobb tudása szerint tesz a gyerekemért? Mert bár megyeszékhelyen élünk és rengeteg gyerek van a kezei között napi szinten mégis ha az utcán sétálva találkozunk vele is TUDJA a gyerekem nevét.Nem találgat, hanem tudja ezzel is bizonyítva, hogy minden caros ,,kis kölyök" sorsát és egészségét a szívén viseli és nem csak oltja őket futószalagon.Szóval igen.A kérdésre a legjobb tudásom szerint válaszoltam.

2019. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ennyit a nagytiszteletű fehér istenekről, akik leugatják a halandó embereket.. [link]
2019. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!