Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akinek szellemileg sérült a...

Akinek szellemileg sérült a gyereke, hogy dolgozta fel? Honnan merített erőt?

Figyelt kérdés
Milyen mértékű a sérülés?
2019. ápr. 26. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves anyuka!


Az ismerősünk körében van egy ilyen gyerek. Már 4 éves. Ők járnak tornára, egyéb ilyen helyek, ahol "sorstársakkal" találkoznak, beszélgetnek.Egy nagyon aranyos kisgyerek.

Sok erőt kívánok!

2019. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan, mint egy gyászfolyamat. Túl kell lenni rajta. Aztán élni kell az élet úgy, hogy ő olyan, amilyen. Az ember járkál fejlesztésre, sorsközössegbe lát rosszabbat mindíg és azt mondja, jó, hogy csak ennyi. Baromi nehéz. De meg kell rázni magunkat és menni tovább. Egyszer láttam egy családot az USA-ban. Életem legmeghatározóbb élményeinek egyike. A nő gyönyörűen felöltözve vitte a férjével a 20éves tolokocsis extrém sérült fiú az étterembe. A fiú úgy evett, hogy a falon is kaja volt. És ők a világ legtermészetesebb módján viselkedtek, mosolyogtak, beszelgettek, nevettek és hihetetlen boldogok voltak. A férjemmel összenéztünk, hogy innentöl így fogunk élni mi is. Menni fogunk mindenhova a gyerekkel leszarva, hogy mások mit gondolnak. Ha ők képesek boldnak lenni, akkor mi is. Azóta így élek. Kinyitom a szeme es hálát adok, hogy még él. Még mindíg 2 hetente elsírom magam, de már csak 5 10 percre borulok ki. Kezdetben napokig sírtam. Aztán megrázom magam és megy minden tovább a megszokott kerékvágásban.

Kell segitség, hogy heti 1x legyen magadra legalább 2 órád

2019. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!