Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tapasztaltatok màr olyat, h a...

Tapasztaltatok màr olyat, h a gyerek láza minden előjel nélkül felszalad?

Figyelt kérdés
Vagy láz/lázasság előtt azért mindig bágyadt, elesett, vannak megelőző tünetek.
2019. febr. 24. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, pl influenzánál is
2019. febr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Influenza, tüszős mandulagyulladás esetén gyakori.
2019. febr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

O.o de úgy is h beadod oviba, minden klassz, majd 45 p múlva hívnak, h gyere, mert lázas...? Nemtom, nekem 3 gyerekem van, de ilyen még sosem fordult elő, h derült égből jön egy ilyen láz. Előtte már pár órával látni lehet, h nem jó a kedve, plöttyedt, nyűgösebb, étvágytalan, stb.

Veletek ez _konkrétan_ előfordult?

2019. febr. 24. 09:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, a gyerekeknél hogy megy, de pl. amikor a férjem influenzás lett, egyik pillanatról a másikra lett 42 fokos láza.
2019. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

A lányommal igen. 9-kor hívtak, hogy 39 fokos a láza. Reggel jó kedve volt, éjszaka nem kelt előtte, minden rendben volt. Bölcsiben azt mondták reggel jól evett 8-kor, aztán egyre furcsábban viselkedett. Aztán van a fiam, akivel ugyan ez nem történt még meg, de minden egyes reggel tiltakozik, nem akar öltözni, nem akar indulni, nyafog. Minden egyes reggel.. na az ő hangulatán így nehéz lenne meglátni. Nála egyszer alvás után jöttek tünetek, tehát délelőtt semmi gyanús nem volt de nagyon sírva kelt fel. Mikor hoztam el, hazafele hányt. De itt ugye elég sok idő eltelt reggel óta.


Személyes tapasztalat: nyáron 40 fokban, este mentem moziba, se előtte, se közben nem volt semmi bajom. Se fáradtság se semmi nem volt. Moziba se! Indultam haza, furán rázott a hideg, valami nem volt jó. Otthon hőemelkedés, 1 óra múlva 39 fok feletti láz.. 3 napig le se ment gyógyszerrel se, felkelni se bírtam... és ilyen hirtelen.

Bár a legutóbbi tüszős mandulagyulladás se volt jobb, olyan hirtelen jött a láz.

2019. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt rá példa, bár az én gyerekeim betegen se ülnek csendesen. 😊

Vidáman játszik, csak feltűnt, hogy píros az arca és csillog a szeme. Megfogtam a hátát, és szinte lángolt.

2019. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi előjel nélkül kb fél óra alatt lett láza a lányomnak.Nem ült el, nem látszott rajta máshol csak a szeme lett karikás megfogtam a homlokát aztán tűzforró volt.39 épp tegnap
2019. febr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen megtörtént. A 11 hónapos kisfiamnak látszólag semmi baja nem volt, egyszer csak azt vettem észre, hogy meleg, aztán egy óra múlva 40 fokos láza volt és az ügyeleten mondták, hogy tüszős a mandulája.
2019. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Reggel elmentem dolgozni 7-re (10 perc a munkahely). Férjem vitte volna oviba a kisebbik lányom fél 8 körül. Akkor már 39,2 volt a hője. Pedig én öltöztettem, jó kedve volt, folyamatosan csacsogott. Influenzás lett. Ez 3 hete volt.
2019. febr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!