Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi lehet ez, másnak is volt...

Mi lehet ez, másnak is volt ehhez hasonló?

Figyelt kérdés
Fiam hányt reggel az oviba. Hazavittem megmértem a Lázár 38 fok volt. Elvittem orvoshoz, aki megnézte a hasát hátát torkát. De nem mondott semmit. Annyit hogy diétáztassam és kapjon B6 vitamint. Már nem lázas és iszik rendesen meg eszik is pár falatot. Az hogy lázas volt még is aggaszt. Vajon miért lázasodott be, a hányás miatt?
2018. márc. 26. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A láz a szervezet védekezés a fertőzések ellen. Emiatt nem kell aggódnod, de azért a héten már tartsd otthon, pihenjen, igyon sokat. Lehet valamilyen betegség előjele is a hányás, de az is lehet, hogy csak ennyi volt. Reméljük, utóbbiról van szó.:)
2018. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze hogy itthon tartom ez nem is kérdés.Igyekszem nem túl aggódni de alapból ilyen para mami vagyok.
2018. márc. 26. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szuper dokitok van! A miénk a fiamnak egyszeri hányás után másnap antibiotikumot írt fel meg még valami gyógyszert, pedig csak igazolásért vittem el... (Természetesen nem váltottam ki, nem is lett az égvilágon semmi baja...)

Örülnék, ha ilyen normális dokink lenne. A láz azt jelzi, hogy az immunrendszere reagált valamilyen kórokozóra, amitől nagy eséllyel a hányással meg is szabadult.

2018. márc. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!