Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kicsi gyerekkel hogy vészelite...

Kicsi gyerekkel hogy vészelitek át ha elkap egy hányós vírust?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos,hogy vírus vagy csak elrontotta a pocakját,de szegénykém 1 órával ezelőtt hányt,azóta sem bírom vissza altatni,mert sírdogál.Lehet erre valami gyógyszert adni?Vagy mit csináljak?
2018. márc. 3. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Sok folyadék szükség esetén lázcsillapítás. Hasfájásra Nurophen szirup.
2018. márc. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Jó eséllyel vírus, nálunk a fél ovi beteg.... Sok folyadék, de ha nem akarod hogy visszajjön egyszerre csak néhàny korty, többször igyon keveseket. Ha nagyon sokat hàny létezik hànyáscsillapító kúp, de receptre kapható csak, Daedalonetta.
2018. márc. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Ja, még adhatsz neki Normaflore-t is...
2018. márc. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rövid időn belül vele hányunk. Egy hete vagyunk túl rajta...
2018. márc. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy kis szodabikarbonas vizet itathatsz vele, gyerekkoromban ilyenkor eletmento volt, amikor aludni se tudtam a hanyingertol...
2018. márc. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Alig aludtunk az éjszaka,legalább 6szor cseréltem ki az ágyneműjét.Most alszik.Az a baj,hogy próbálom itatni de azt is rögtön kihányja.Egyébként 13 hónapos a kislányom,ezért is vagyok bajban,mert ő még nem tudja mondani,hogy na most adj egy lavort,mert hányni fogok,hanem ahol rájön.Első baba és sosem volt még ilyen beteg.
2018. márc. 4. 11:12
 7/10 szvillő válasza:
Ha nagyon sokat hány és hasmenése is van, kiszáradhat. Szükséges lehet infúzió. Hívd fel a háziorvost vagy az ügyeletet, és kezdd el írni, hogy mikor hányt/volt hasmenése, elképzelhető, hogy kórházba utal. Ott hamar rendbe hozzák, emiatt ne aggódj, de fontos, hogy figyeld a kiszáradás tüneteit!
2018. márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bizony, ilyen pici gyerekkel menj az ügyeletre mielőbb, főleg ha nem tudod itatni (kihànyja).. nehogy kiszáradjon.
2018. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vidd az ugyeletre! Mi infuziora kerultunk mert a folyadek se maradt meg benne..:(
2018. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pici gyerekkel azonnal ugyelet. Azt hittem legalabb ovodas koru.
2018. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!