Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Campylobakter fertőzésen...

Campylobakter fertőzésen akinek a gyermeke átesett írna róla hogyan zajlott és hány nap után volt jobban?

Figyelt kérdés

Mennyi idős volt a kicsi?

Milyen színű volt a széklet? Láza volt e?

Sajnos ebben vagyunk most és minden tapasztalat érdekel.

Köszönöm


2017. nov. 12. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan nem a gyermekemnek, hanem nekem volt ilyen fertőzésem.Hát nem kívánom senkinek! Iszonyú rosszul voltam, eleinte alul felül minden kijött belőlem, majd kB 1 hét után már csak hasmenésem volt. A székletem, híg, víz szerű volt. Az első 3 napban fel sem tudtam állni a wc-ről. Nagyon sokáig tartott mire kiürült a baci a szervezetem ő, legalább 3hét..Arra már nem emlékszem volt-e lázam, de iszonyú gyenge voltam és komoly hascsikarásokkal járt. Mielöbbi gyógyulást kívánok!
2017. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem mire olvasod már túl vagytok rajta. Mindkét gyerekemnek volt.

Ne adj neki baromfi párizsit,virslit,még akkor sem,ha jól megfőzöd. Az enyém ennek ellenére kapta el. Húsvágódeszkát minden alkalommal Flórasepttel fertőtlenítem. Nem esznek még jó ideig ilyen termékeket,csak max. Sertéspárizsi,olasz.

2017. nov. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!