Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Segitséget szeretnék kérni...

Tündi0212 kérdése:

Segitséget szeretnék kérni hogy milyen párásito készüléket ajanlotok?

Figyelt kérdés
5 éves kislányom miatt szeretnék vasárolni mivel nagyon sűrűn beteg orrfolyas és köhögés de az nagyon éjszakákat nem alszik olyankor és ez hányásba megy át! Azt szeretném kérdezni hogy nézegettem a neten és sokan irták hogy ez a párásito segit ilyen esetben? Ti milyet használtok ? Olvasgattam hogy salvus vizzel használják ilyenkor hatásosabb?? Ultrahangos és olyat szeretnék amibe salvus vizet is lehet használni! Ezek a készülékek mennyire hangosak ejszaka lehet tőle aludni? Lattam olyat is ami inhalátor és ezt kell belélegezni van e olyan készulék ami sima párásito és át lehet alakitani inhalálásra? Vagy ugyan olyan jo ha megy a sima ultrahangos parasito? Elore is koszonom
2017. júl. 26. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én elégedett vagyok a miénkkel. Csak ilyet találtam (nem rendelgettem, elmentem megvenni) úgyhogy nem válogattam.

[link]


Nem tudom hogy lehet inhalátorrá alakítani azt amiről hallottál, de ez fölé ha hajoltok, igencsak meg lehet érezni.

Egyáltalán nem hangos.

Salvus vizet nem tudom lehet-e bele, de szerintem biztosan.

2017. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Átalakítható szinte kizárt, hogy lenne. Minél kisebbre bontja a vizet, annál jobb. De ha pl porra érzékeny, akkor nem szerencsés használni, ezt pulmonológus mondta. Asztma, krupp betegségek esetén érdemes venni. Ha annyira köhög, én mindenképp orvossal nézetném meg először. Nem mindegy, hogy a tüdeje vagy a torka miatt köhög.
2017. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál már töbször pulmunologian is allergia vizsgálat is történt! Nyáron ugy nincs gond vele de ha elkezdödik az ovi egybol orrfolyás és köhögés ami álltalában egesz napos és sokszor hányasig! Köptetö és fenistil cseppet használunk folyamatosan! Ezért gondoltam erre! Elsö hozászolo akkor az is jo ha fölé hajol? Nektek használt vagy nem ilyen problémára használtátok?
2017. júl. 26. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!