Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gyógyszertári krémet használun...

Kollarfanni92 kérdése:

Gyógyszertári krémet használunk és a babámnak bepirosodott a popsija. Kicsit aggódom, milyen krémet kellene használnom helyette?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Sudocrem-et sokan ajánlják, jó hámosító.

Mi Nivea kék tubusost használunk, nem túl zsíros, könnyen lemosható, eddig nem volt gondunk vele.

De pl a Naturland-os popsi kenőcs is volt már a kezünk ügyében, az se volt rossz, na az pl egyáltalán nem zsíros..

2017. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Valaki elolvasta már, mi is van a Sudocremben?
2017. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Manapság mindenben van valami.. Ha van az embernek elég pénze akkor ki lehet (talán) kerülni, de ez a kozmetikum és élelmiszer ipar már rég nem a természetességre megy.. Sajnos persze.
2017. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ok, ezt megértem. Egyszer utána olvastam, mert olyan népszerű és nem lett szimpi.

Kb. Kétszer kellett bármit is használnunk, mert egészséges babapopsit nem kenegetek, úgyhogy végülis mindegy miben mi van. Csak ezt a napi 10-szer krémezést nem értem.

2017. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mennyi idős a baba? most először pirosodik ki? mert ha csak délutánra/estére piros, azt este ha fürdés után bekened, reggelre szépen lelohad...sudocreammel szoktam, vagy bephantennel, ha durva, ha nem vészes akkor csak a gyógyszertári popsikrémmel...reggelre mindig elmúlik
2017. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sudocrem! Egy csodaszer.
2017. máj. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia !

Gyogyszertari kevert kremből is van többféle. Nekünk nagyon bevált az egyik. "J" kremnek hívja az orvosunk. El tudom küldeni a receptet,az alapján fel tudod iratni. Olcsóbb úgy jóval, mint a sudocrem. Bár az is elég jó. Ha nem múlik mutasd meg dokinak. Fertozodhet gombával v bacival is. Illetve egyszer történt,h sehogyan sem akart múlni. Pedig többféle krémet kipróbáltunk. Kiderült,h vírus fertőzés, ami magától elmúlt. Csak ki kellett várni a 6hetet.

2017. máj. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pekka ***** válasza:
mi Sudocrem-et használtunk mindkét gyerkőcnél, nagyon jó!
2017. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!