Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Vissza visszatérő láz mitől...

Vissza visszatérő láz mitől lehet?

Figyelt kérdés

2 éves kisfiamnak 1 hete egyszer egy nap lázas most is 38,3 volt!!

Taknyos 2 hete ,hétőn dokinő kijött házhoz azt mondta vírusos a torka !És még 3-4 napig lehet lázas!!Hál istennek nen egész nap lázas!!

Jö hogy a 4,5 éves nővérével,dobálóznak a vírusokkal !

Mikor lesz ennek már vége!!😢😢


2016. dec. 15. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor 3-4 napra àgybadugod őket, non stop forró citromos tea, fahéjas, gyömbéres süti+ narancs, mandarin, grànàtalma+ c vitamin kúra mellett.

Akkor nem esnek vissza. De gondolom amikor a gyerek nem làzas, jobban van akkor jàtszik vagy együtt jàtszanak, aztàn mivel nem gyógyult újra belàzasodik, ahogy fàrad.

2016. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ugy van ,de most hál istennek mióta kiirtam a kérdést nem voltak !!😉😉☺☺

Kopkop!!

Remélem karira már nem is lesznek!!

Hát ő a gyömbéres süti nem tom milyen!!De az az érdekes hogy rengeteg gyümit esznek , narancs ,mandarin, banán meg kapnak c vit acerolával rágótablettát is egyszerűen kizártnak tartottam hogy betegek legyenek!!

Arra gondoltam veszel Vitacolant mert az étvágyat is csinál!!

2016. dec. 18. 07:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!