Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Eôgy nagyon pici (2 eves)...

Eôgy nagyon pici (2 eves) gyereknel konkretan mit jelent az autista specifikus fejlesztes? Tud e valaki olyan gyogypedagogust ajanlani aki ilyen picikkel is mar foglalkozik?

Figyelt kérdés
2016. márc. 19. 21:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Szia! 6-os vagyok. Azért kérdeztem, mert rengeteg olyan Anyukát ismerek akik elevitet szedtek és később valami "baj" volt a babával. Én nem mondom, hogy az elevittől, de azért elég érdekesnek tartom ezt, ezért kérdeztem csak, mert érdekelt, hogy te szedtél-e valamit.
2016. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Aha de ha meg nem szedtem volna semmit akkor meg az lett volna az ok hogy baj lett vele...
2016. márc. 20. 15:43
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam semmi ilyet.
2016. márc. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Nekem autista a kisfiam 4.5 éves és alig eszik pár ételt ( kuki, ropi, sültkrumpli, banán, meggyes joghurt, pizza , kifli, ropi , perec, túrórudi, lángos semmi toöbb) Főtt ételt egyáltalán nem. Az evésben tudtatok esetleg előrelépni? Ugyanis nekem eddig még senki nem tudott ebben segiteni. 2 éve csináljuk a szenzomotoros tornát. A kisfiam nem beszél csak babanyelven. Esetleg ha van valami hasznos tanácsod szívesen venném. Köszönöm!
2017. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!