Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 hónapos korban kap a baba...

3 hónapos korban kap a baba oltást?

Figyelt kérdés
Ma voltunk a két hónapos oltáson és a doki mondta hogy beírták a kis könyvbe a következő időpontot meg egy receptet ami nem kötelező de ajánlani szokták. Itthon néztem meg,hogy márciusra kaptunk időpontot de a védőnő azt mondta,hogy 4 hónaposan kap legközelebb. Ha nem kérjük az oltást akkor a márciusi időpontot mondjam le, vagy esetleg van kötelező oltás is három hónaposan?
2016. febr. 8. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem a kiskönyvet és 3 hónaposan van orvosi vizsgálat. Szóval, ha nem kap oltást akkor is menni kell.
2016. febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. a védőnőtől majd megkérdezem ha jön de gondoltam itt is utána kérdezek.
2016. febr. 8. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az 1. írja
2016. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy látszik ahány doki annyi szokás. Nekünk a védőnő fogja a három hónapos státuszt csinálni itthon,szóval azt mondta,hogy akkor le kell mondani.
2016. febr. 9. 09:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen receptet?
2016. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mi gyerekorvosunk oltástól függetlenül havonta szereti ellenőrizni a csecsemőt a tanácsadáson.
2016. febr. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


A státuszt valóban a védőnő csinálja, de a kiskönyvben van egy rész, amit a doki ír alá.

Nálunk ilyenkor meghallgatta, megnézte a bcg oltás helyét, a kutacsát...stb.

2016. febr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!