Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 5 hónapos babám 2-3 npja...

5 hónapos babám 2-3 npja minden etetésnél feszíti a pocakját és csak a fél adagot eszi meg. KAjcsi után már nevet?

Figyelt kérdés
nem tudom miért csinálja ezt, kezdek kétségbe esni. jó kedélyű, sokat nevet, nyugodtan alszik, széklete teljesen jó. Mégis mikor etetem fesziti a pocakját, néha pukkantgat is közben, de amint elveszem tőle a cumisüveget (sajnos tápszeres, milumil optima 1-et kap). Hozzátáplálni elkezdtem már, de csak pár falat almát kap, esetleg barackot, répát.. de tényleg csak egy két kanállal, és nem is minden nap. Valakinek van valami ötlete hogy mirét csinálja ezt?

2015. aug. 27. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy közben büfiznie kell. Ilyet nekem is csinál néha,olyankor megbüfiztetem várok egy picit és etetem tovább. 3 hónapos,néha pótolnom kell a tejem és ugyanezt adom neki én is és almával barackkal kóstoltatom.
2015. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1+es vagyok vagy könnyen lehet,hogy úgy érzi jóllakott. Volt olyan nekem is,hogy abbahagytam az etetést mert kiköpte a cicimet vagy az üveget aztán 20-30 perc múlva újra enni akart.
2015. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!