Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Torokmandulakivételre jó...

Torokmandulakivételre jó orvost szeretnék de hol?

Figyelt kérdés

Budapesten lakunk a 11 kerben.

János kórház kizárva!


2015. febr. 27. 08:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Janost kh-t miert zarod ki?


Egy hete mutottek ott a lanyom, igaz orrmandulaval, de mindenki nagyon kedves volt es mindennel megvoltunk elegedve.

Mondjuk, a lanyomat a felnott f-o-g-on mutotte a Hirschberg Andor dr.ur (osztalyvezet-foorvos). Nekunk ot ajanlottak januar vegen es nagyon orulok, hogy az o kezei koze kerult a lanyom.

Egy forintot sem fogadott el, mindene megvan, o nem a halapenzert dolgozik, mint a legtobb orvos.

2015. febr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Bethesdat egyebkent nem ajanlom. Ott a legtobb doki maganrendelest ajanl fel, de allamilag nem mut.

Mi legalabbis igy jartunk ott.

A Heim Pal meg az ev vicce, ott azt se tudjak eldonteni ranezesre, hogy (ironia lesz) a gyerekem fiu vagy lany. Nem hogy mit csinaljanak vele. 3 orvosbol 2 fel oran at talalgatott, mintha epp felelnenek es en lennek a tanar. Szanalmas.

2015. febr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
XI. kerület alapján egyértelműen Szt. Imre. A fiamnak orrmandula műtéte volt ott, garatmandula ügyben is oda szoktunk menni.
2015. febr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azèrt mert a Jánosban vettèk ki a fiamnak is ès elejtette a műtőscsávó a gyerek azt mondta, ès utåna vissza kellett altatni mert úgy ömlött a vèr az orrán nyilván a leejtèstől , mert a másik 3 gyereknek semmi baja nem lett siettek haza a köcsögök , mert mondta a doki hogy EZ AZ utolsó munkanapja !! Ja kösz èn meg ekkor 34 hetes várandós voltam majdnen megszültem idegesègemben állati volt !!
2015. febr. 27. 09:23
 5/14 A kérdező kommentje:

De jó lehet a Szent Imrèben!

Ott szültem 3x teljesen ok a kórház na de azt nem tudtam hogy gyereket is műtenek ott!!!

2015. febr. 27. 09:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Én csak a jános kórházat tudom ajánlani, vagyis nem a kórházat, hanem Lellei doktor urat. Anyukámat is, engem és testvéremet is ő műtött, nagyon megbízunk benne.
2015. febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szt Imrében nincs külön gyerekosztály, de fogadnak gyerekeket is. Teljesen korrektek voltak, csak addig a 20 percig nem voltam a fiam mellett, amíg a műtőben volt. Csak oda megyünk.
2015. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm kedves utolsó ès mondhatom a gyerekorvosnak hogy ide szeretnèm vinni ès itt műtsèk a fiamat?

Csak azt hittem a felnőtt meg a gyerekorvos külön ugy èrtem kicsit más egy gyerek meg egy felnőtt mandulája !!

2015. febr. 27. 10:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Hívd fel az osztályt, kérdezz rá. Megmondják, h mikor tudnák megnézni, ott majd eldöntik, h szükség van -e műtétre. Szerintem nem kell orvosi beutaló, én sose vittem. (A fiamnál sem egyértelmű a műtét szükségessége, most várunk. Én nem erőltetem.)
2015. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is a Szent Imre kórházat ajánlom. A lányomnak Horvát Zsuzsanna doktornő vette ki az orrmanduláját. Kedves, és nagyon jó szakember. Egyébként mindenki nagyon aranyos volt vele. Nem is viselte meg a műtét.
2015. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!