Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A hörghurut mennyi idő alatt...

A hörghurut mennyi idő alatt gyógyul?

Figyelt kérdés

Kislányommal az orvosnál voltunk mivel elég csunyán köhög és furcsán veszi a levegőt!

A dokinő közölte zörög a tüdeje ,piros a torka is a mandulája ,5 napig antibiotikumot kell szedetnem vele plusz reggel 100 mg Fluimucil , meg 2 x 3 ml Spiropent!!

Ez nagyon súlyos betegség??

Nem volt lázas , étvágy kifogástlan ,csak hisztis

Miért kellett antibiotikum????


2014. jún. 4. 16:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ne kelljen már magyarázkodnom nem azért és nem azt kérdeztem!

Nem orvos vagyok hanem ápolónő ,és tudtommal nem kell tudni egy ápolónőnek hogy milyen betegség az hogy hörghurut!!

És a gyerek nem játék ezért kérdeztem ,mert ők a mindenem!!

2014. jún. 5. 13:11
 12/13 anonim ***** válasza:
86%

Hát... A nálunk dolgozó ápolónőknek azért ettől még többet is kell tudniuk... No, mindegy.


Jó antibiotikumot választott az orvosod, és a dozírozás is megfelelő. Szerintem is. Bár nyilván inkább egy pecsétszámmal és aláírással rendelkező valakinek hinnénk itt a legtöbben, mint random bárkinek, de mindegy.

2014. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Na tessék élő példa már megint!

Reggel a tv-ben egy kislányt náthával kezeltek antibiotikum halma stbb aztán jéé milyen érdekes kiderült hogy kissé nagyobb a baj tüdőgyulladása volt!!

Hát ezek a magyar fasza orvosok na mind 1

Témát lezárom ,köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 6. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!