Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Makacs koszmóra van esetleg...

Makacs koszmóra van esetleg valami jó praktikátok?

Figyelt kérdés

9 hetes kislányom fején elég csúnya a koszmó. Ahogy a doktornénink mondta olajozzuk, hajkefével lazítom, minden este Babé koszmó elleni samponnal mossuk már öt napja, de épphogy csak szakadozik... (és a kislányomnak 4-5 centis sűrű haja van, ez is csak akadályozza, hogy hozzáférjek a fejbőréhez)

Nálatok mi vált be?

Előre is nagyon köszönöm!


2014. ápr. 23. 09:05
 1/10 Andi80018 ***** válasza:
Nekem a Babé bevált, bár nekem fiam van. Szerintem ha mindennap mosod neki, keféled, egy idő után elmúlik.
2014. ápr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az olajnak és a hajkefézésnek elégnek kell lennie. Minden babának más a fejbőre és mint írtad a haj mennyiség is befolyásolja valamennyire. Én nemsokára szülök, de a családban van most egy ikerpár baba, még náluk is más időben tűnt el a koszmó, pedig az anyukájuk ugyanúgy kezeli. Ez sajna idő kérdése.
2014. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a Babé sampont ajánlom én is. Mi is azt használtuk elmulasztotta. Az olajtól a lányomnak kivörösödött a feje. :S

Használd még ne 1-2 nap alatt várj csodát. Ha szakadozik fel akkor az már jó. Idő kell főleg ha bőven akad neki a fejecskéjén.

2014. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk se vált be ez az olajozás meg fésülés nagyon elavult módszer vagy csak a kisfiam koszmója volt nagyon makacs..BABÉ sampon direkt erre van pár nap alatt teljesen lejött és onnantól kezdett gyorsabban nőni a haja ha most tehetném csak ezt a sampont használnám már sokkal dúsabb lenne a haja..
2014. ápr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, akkor folytatom tovább a kezelést és próbálok türelmesebb lenni! :)
2014. ápr. 23. 11:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Lányomnak használt a babe, most a fiamnak nem használt.

Írt fel doki locoid crelo krémet és harmadik kenés után már szinte alig volt valami pedig igen makacs vastag koszmó volt.

2014. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha sokáig marad akkor én elvinném bőrgyógyászhoz. Nálunk sem vált be semmi praktika, az kellett, amit a bőrdoki felírt.
2014. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, holnap reggelre van időpontunk a bőrgyógyászhoz, remélem hamar túl leszünk ezen a koszmón most már :)
2014. ápr. 23. 21:25
 9/10 Gabi86 ***** válasza:
Lehet butaságot kérdezek,de az miért baj ha ott van a fején?legalàbbis én azt olvastam hogy 1 évés korára magától elmúlik.
2014. ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Alapvetően ártalmatlan, de a neten ezt írják: könnyen elhatalmasodhat, bakteriális és gombás felülfertőzésbe, bőrgyulladásba, sebesedésbe torkollhat, ha nem kezeljük gondosan. De most már szépen kopik :)
2014. ápr. 28. 12:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!