Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Meddig kell adnom legrövidebb...

Meddig kell adnom legrövidebb ideig a Spiropentet?

Figyelt kérdés

Mert doktornő csak annyit mondott ha lázas lesz azonnal el kell kezdeni az antibiotikumot!!

Hörghurutja van a 18 hós lányomnak


2014. jan. 21. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A spiropent egy tüneti gyógyszer, hörgőtágító. Tehát addig add, amíg hallod, hogy hörögve, vagy "sípolva" veszi a levegőt. És ha hűtőben tartod, semmi baja nem lesz, ne dobd ki, hiába bontottad fel! Ezeket a gyerekorvosunktól hallottam! Remélem, tudtam segíteni!
2014. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon is sokat segítettél köszönöm szépen ,normális érthető válasz volt!!!!
2014. jan. 21. 21:39
 3/6 A kérdező kommentje:

Ugye nem fogom tönkretenni vele a kicsikémet!!??

Mert ez ugye szteroid tartalmu mivel a sportolók is ezt kapják persze nem szirupban!!

2014. jan. 21. 21:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi mindig 5 napig használtuk, nehogy visszatérjen a köhögés. Egyébként én úgy tudom, ez nem szteroid tartalmú, van olyan orvos, aki kismamáknak írja keményedés, görcsök ellen. Nyugodtan használjátok, semmi gond nem lesz belőle.
2014. jan. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az első írta, és látni fogod, ha már nem kell neki. Add először ahogy a doki írta, és ha már nem sípol, nem fullad, de még nem jött ki minden váladék, adj inkább sima köptetőt. Vagy mindenképp csökkentsd az adagját, ha jobban van, mert ettől a gyógyszertől ha túl sokat kap a gyerek az állapotához képest, kicsit meg is zizzenhet tőle, sőt, nem is kicsit. A fiam kb kifordult magából, tiszta hiszti lett, meg minden....kiderült hogy ettől volt. Feleztem az adagot egy napra, aztán el is hagytam, vissza is kaptam az én jó kisfiamat.:-) Óvatosan vele, de ha kell, akkor kell, figyeld a gyereket, látni fogod meddig kell, kell e csökkenteni vagy el lehet hagyni és elég a köptető.
2014. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Most hogy mondod ,pár napja teljesen meg van őrülve mikor fürdünk ,feláll egy sarokba és visít ,meg ugy ordít mint akit ölnek ,már attól félek hogy rámhívják a rendőrséget hogy mit csinálok a gyerekkel!!

Ma apa fürdette de nála is ordított!!

Ja Fluimucilt kap egy hete már++

Akkor lehet az elixir thymi jobb lenne ,abból mennyit adjak neki 12 kg

2014. jan. 21. 22:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!