Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kamrai sövényhiánnyal születet...

Kamrai sövényhiánnyal született a babám. Ha műtik mennyi ideig lesz kórházban?

Figyelt kérdés

Most 6 hetes, kettő darab 3 mm-es lukat találtak a kamrák közt. Szépen fejlődik, most épp légúti fertőzése van, még köhög. Ekkora lukakkal nagy esély van a műtétre? Mennyi ideig lesz kórházban?

Tudtok segíteni esetleg olyan weboldallal ahol erről van szó? Én sajnos nem találtam.


2013. okt. 25. 09:41
 1/1 anonim válasza:

[link]

én is ezt az oldalt olvastam legutóbb szerintem elég jó igaz én a pitvari sövényhiányt olvastam jobban mert nekem az van születésem óta. ez kicsit jobb mint a kamrai sövényhiány de én csecsemőkoromban havonta jártam ellenőrzésre igaz nekem 6mm-es a lyuk és azóta is megvan (most 18 vagyok) ezt kis nyugtatásnak írtam :D ja és egyébként én óvodás koromig évente legalább 2x feküdtem tüdőgyulladással. most úgy néz ki hogy lehet műteni kell de remélem hogy nem vagy legalábbis nem lesz semmi baj.

Jobbulást kívánok a picinek és minden jót reméljük magától beforr :D

2013. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!