Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 14 hónapos kislányom lábán...

14 hónapos kislányom lábán bőrkeményedés van?

Figyelt kérdés

Sziklás köves tengerparton nyaraltunk, és kapott strandcipőt, nem is gagyit, ilyet:

[link]


A nagy lábujja alatti kiálló részre, oldalt odanőtt egy bors-szemnyi bőrkeményedés, pedig alig volt rajta. Lehet, kell valamit csinálni vele?! Olyan kis puszilgatni való lábacskája van, már bánom, hogy ráadtam.... :(


Mii csináljak vele?



2013. jún. 18. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!az én kisfiam 15 hós és neki is van ugyanott ahol a kislányodnak.szerintem semmit nem tudunk tenni,engem is zavar,próbálkozom most a melegben csak mezitláb járatni hátha elmúlik
2013. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem magától sajna nem fog elmúlni. Esetleg arra gondoltam, hogy fürdésnél, amikor jól kiázik, akkor egy kis habkővel átdörgölni, persze gondolom úgysem hagyja nagyon, de szépen lassan elkopna...

Szerinted?

2013. jún. 19. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!