Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 6,5 hós baba nàthás és alvás...

6,5 hós baba nàthás és alvás közben eléggé köhög. Ezzel várhatok hètfőig?

Figyelt kérdés

Ha ébren van és fekszik nem köhög, de ha alszik akkor sokat. Egyre többet szegèny. 3-4 napja köhög, de most előbb màr öklendezett is a sok köhögéstől. Sűrű a váladèk az orrában. Hiàba orrcseppezem és szívom gyakran. 1-1 köhögés előtt szörcsög is, de csak alvásnàl.


Múltkor elkezdett köhögni közel nem ennyire, bár akkor meg csak ébrenlétben. Levittem dokihoz és azt mondta, ha ilyenekè leviszem csak összeszed még valamit. Azt mondta 1 hét után ràér levinni.

Hétfőn lesz majdnem 1 hete.


Ti megvárnátok vagy gyorsan kerítenétek egy orvost?



tegnap 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mièrt nem telefonàltàl?Amugy szívjad az orràt,mert fekve valószínű azèrt köhog jobban ,mert taknyos.Orrspray ès szívàs.
tegnap 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap beszéltem velük, mondtam, hogy köhög (nem emiatt hívtam fel). Csak az asszisztenssel beszéltem, a doktornővel erről nem. Kb hetente hívtam őket sokszor valamiért, ezért olyan szinten nem vesznek komolyan, hogy igyekszem akkor telefonálni, ha ég a ház, gondoltam még pár nap köhögés belefér, de most előbb rámijesztett. Bár az orrára tippelek, mert nagyon-nagyon sűrű a váladék benne, hiába a Sterimar és a Nasivin.
tegnap 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Párologtatni kéne a szobában. Légzéskönnyítő lapon altatani.

Babafecskendővel átmosni az orrát. Sokkal többet ér mint bármi más.

tegnap 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Friss levegőre kéne vinni minél többet, nátha vírusfertőzés, nincs rá gyógyszer,majd elmúlik.
tegnap 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!