Mitől hányhatott a fiam?

Figyelt kérdés

3 nappal ezelőtt a semmiből rosszul lett a fiam. Az történt,hogy 29-30 fok volt nála és hiába mondom mindig hogy igyon, alig iszik,majd egyszer csak enni kert, rá egy órára pedig egy kakaót. Fél óra után el kezdett fájni a hasa erősen. Egyszer el ment wc-re ott normál széklete volt,később csak fájt neki, és ki hányta a kakaót. Utánna jobban is lett. Még egy picit fájt a hasa aztán pedig mire lefekvés volt,már teljesen el múlt és jól érezte magát. Néha van,hogy kakaó ivás után fáj a hasa de aztán büfizik 1-2* és már jó is minden. Lehet valami vírus,vagy a meleg, esetleg laktóz probléma?

Ha máskor elkapja a hányós vírust,akkor sajnos nem ennyi. Hanem szegény a lelkét ki hányja. Tökéletes étvágya volt már másnap reggel és azóta is


júl. 14. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Sokat ivott egyszerre, az volt a baja. Többször kellene kevesebb folyadékot innia a nap folyamán.
júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam.

Meg eleve miért csak azt hányta ki, ha vírusa van , nem igaz? Szerintem is a kakaó volt a ludas, mert akkor ahogy távozott belőle, nem lett volna már is jobban. Azóta el hiszi, hogy innia kell,és enni is többet tud így

júl. 14. 16:39
 3/6 Menőcsajszi72 ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy a tej volt zavaros?
júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem volt az
júl. 14. 19:08
 5/6 Menőcsajszi72 ***** válasza:
Akkor bocsi
júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Semmi baj, nem azért írtam 😊

De már nem tudom mire gondoljak. Félek hogy tényleg virus. Bár nem hiszem

júl. 14. 23:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!