Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Megütötte a szemét, bevérzett,...

Megütötte a szemét, bevérzett, mivel segíthetek neki?

Figyelt kérdés

Lányom megütötte a szemét egy doboz sarkában, bevérzett a szeme először egy pici, élénkebb pöttyben, aztán az elkezdett már szétterülni, halványabb így, de az eltűnéstől nagyon messze van. Azt mondja picit fáj. Orvosnak írtam, nem válaszolt még, sajnos ma délig volt csak bent, nem tudtam már bevinni a lányomat.

Sosem jártunk még így, mit tegyek? Szemkenőcs van itthon, azzal bekentem


júl. 12. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szemeszetre vidd be és ne kenj rá semmit.
júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szemészet, ez nem halasztható probléma, nem várnék a háziorvosra!
júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vidd be a szemészetre vagy a balesetire. A szemsérülés sem játék! Nem szabad semmit belekenni, amit nem orvos mond, mert nem mindegy milyen krém, milyen sérülés. Lehet egy aprónak tűnő sérülésből is komoly gond (nekem egy ág csapódott bele, látszólag nem volt durva, mégis szemészetre mentem, csepp, krém, ragasztás lett a vége. Hetekig homályosan láttam, volt több kontroll is, de ez volt a legkisebb gond, simán lehetett volna maradandó károsodás (nem én találtam ki, orvos mondta, hogy jó hogy ezzel bementem, mert elég komoly dolog), pedig sem látványra, sem fájdalomra nem tűnt ennyire durvának)
júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!