Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szükséges orvost hívnom ?

Szükséges orvost hívnom ?

Figyelt kérdés

Kisfiam ehet kedden nyelt a medence vízből (szerintem nem keveset) , szerdára már hoemelkedes es hasmenese volt ! Szerdarol-csütörtökre virradóan egész éjjel fent voltunk , többször volt hasmenese 37-38 fok közötti laza , legmagasabb 38.3 volt !

Csütörtökre a láz elmúlt a hasa még ment ! Péntekre laztalan 1x volt hasmenés ! Enni nem evett szinte semmit! Ma (szombaton ) evett egy májkrémes kenyeret meg egy joghurtot ! Hasmenese már nem volt , folyadékot azt issza ! Azzal nincs gond


A problémám es ami miatt aggódom hogx nagyon gyenge , fogni kell ot amikor fel áll , ingatag ! 4 éves nem beszélő autista , így elmondani sem tudja mit érez !


Nem tudom mi tevő legyek ? Már szinte csak ez a gyengeség van neki ! Érdemes ez miatt ügyeletet hívni ? Vagy javulni fog es mondjuk ra ér hétfőn a gyerekorvoshoz menni ?


Őszintén a 4 év alatt nem volt ilyen jellegű betegesege így nem tudom tényleg hogy normális ez a gyengeség , faradeknyosag?

Alvása már jó !


Kérem aki tőlem tapasztaltabb írja meg mit hogy esetleg náluk mi volt !


Köszönöm !



júl. 6. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Lehet nincs köze a medencevíznek ehez. Sima betegség is lehet.
júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Felénk pont van hasmenős vírus, én is erre tippelnék inkább. Szerintem mivel javul az állapota így megvárnám a hétfőt, lehet addigra olyan jól lesz, hogy nem is kell orvoshoz vinni.


A mondatok végén nyugodtan használhatod a “.” írásjelet.

júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
3 napig fosott szegény és alig evett, egy jó erőben lévő felnőtt is gyenge lenne, nemhogy egy kisgyerek. A leírásod alapján szépen javul, pihenjen, egyen-igyon a hétvégén ahogy kívánja, valószínűleg egy-két nap alatt visszanyeri az erejét.
júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a Segito válaszokat !

Valószínűleg igazatok van én is tudom hogy nyilván 3-4 ilyen nap után nem lesz azonnal a régi, csak nekem kicsit nehezített a dolog mivel nem beszél , így nem tudjuk megbeszélni mit érez, hogy van … stb.

Ezért aggódtam ! De várok hétfőig aztán meglátom hogy kell e gyerekorvos!

júl. 7. 09:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!