Ha beteg a gyerek, vele alszotok vagy ugyanúgy mindenki a saját szobájában?

Figyelt kérdés

Vele alszol a szobájában? Vagy ő alszik nálad? Vagy ugyanúgy mindenki a helyén, mint máskor? Ilyenkor éjjel felkeltek külön ránézni? Vagy csak akkor ha sír meg felkel?

A kérdés azokra vonatkozik, akik amúgy nem alszanak együtt


2022. nov. 11. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ma pont próbáltuk, de nem aludt el nálunk. Lassan 9 hónapos. Köhög. Ennyi. Éjjel 11-4-ig ébren voltunk. Elaltattuk, majd felébredt. Már mindent. Átvittük közénk, de csak nézegetett a sötétben, meg négykézlábra fordult és ment volna minden fele. Egy idő után elvetettük az ötletet. Volt már ilyen sokszor ébredős éjjel, akkor se tudott máshol elaludni. Gondolom minden érdekesebb, mint a saját ágya.
2022. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Külön, és csak akkor kelek fel, ha baj van (sírnak, hánynak stb).


1 és 3 évesek

2022. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Attól függ mit szeretne-van amikor velem alszik ilyenkor, van amikor nem. De mindenképpen többször ránezek ilyenkor
2022. nov. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Külön alszunk ilyenkor is. Nem igényli, hogy együtt aludjunk. Ha lázas, addig szoktam ébren maradni és bemenni hozzá x időnként, amíg le nem viszi a lázcsillapító. Egyébként bármi baja van, jelzi és én hallom a bebiőrön keresztül.
2022. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
A kisfiam szobájába vettünk egy kihúzhatós kanapét, ha beteg, akkor nála alszom.
2022. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Most pont "beteg" a 2.5 évesem. Taknyos csak, azt hittem, hogy egész éjjel szívni kell majd az orrát, mint babakorában, erre lefekvés előtt kiszívom, és reggelig alszik egy pisszenés nélkül 🤷🏼‍♀️


Eddig minden betegséget átvészelt a saját szobájában.

2022. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban beteg.Komolyabb tünetei vannak, akkor igen én még beköltözök a szobájába.De nálunk szerintem fordítva van bekötve, mert mások azt mondják az övék alszik ha lázas pld, nálunk meg lázasan nem bír aludni.
2022. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy van. Ha úgy látom jobbnak, hogy vele vagyok, gyakran meg fog ébredni, akkor nála alszom. Van a szobájában egy fotelágy erre a célra.

Magamhoz nem szoktam átvinni, hogy legalább a férjem tudjon aludni, ha megy dolgozni. Ha durva éjszakánk van, akkor ilyenkor délután amikor hazaér átveszi kicsit és én alszok pár órát. Nekünk ez így bevált.

2022. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alszik a szobájában, és megyek ha kellek. Van kamera, maxosan van a mikrofon. Általában sokáig és sokat alszik betegen, ha éjjel felkel, és kellünk neki akkor bevágtázik közénk. 2,5 éves.
2022. nov. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5 éves kisfiam egy mezei nátha esetén is igényli az egyuttalvast, 2 éves kislányom ugyanúgy az ágyában alszik ilyenkor.
2022. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!