Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Csuklás elmulasztása gyereknél...

Csuklás elmulasztása gyereknél (6), tegnap reggel óta csuklik?

Figyelt kérdés

Szokott ilyen lenni neki. Ilyen nap. De ilyen még nem volt, hogy 2 napos...Egy időben mondta a gasztroenterológus, hogy írjuk a dátumokat, hányszor fordul elő.


De most semmi nem használ. Valami jó ötlet? Csak éjszakára maradt abba.


2022. okt. 12. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam sokat csuklani, ha beteg vagyok. De azért ennyit nem, ez elég durva. Én befogom az orrom és úgy iszok x korty vizet (számolom közben) és ezalatt egy pontot figyelek, nekem ez mindig elmulasztja. De gyanítom ilyen praktikákat már bevetettetek. Én megkérdezném az orvost, hogy mit javasol.
2022. okt. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmit nem javasolnak,mondom. Figyelgessem. Mindenesetre ebédkor elmúlt. Remélem, jópár hónapig nem jön elő.
2022. okt. 12. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!