Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 6 hónapos kisfiam kovidos?

6 hónapos kisfiam kovidos?

Figyelt kérdés
Férjem tesztje pozitív lett. Kisfiam ma délutántól lázas. Hányt is, hasmenése is van. 2x kapott paracetamol kúpot ami lejjebb vitte a lázát de nem vitte le teljesen. Nyüglődik nagyon a szívem szakad meg. Hogy tudnék még segíteni neki? Illetve kívâncsi lennék akinek hasonló korú babája átesett rajta, hogy viselte és meddig tartott?
2022. okt. 11. 23:16
 1/7 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, hogy anyatejes és

tízből kb hatszor kortyolgat ha megkínálom.

2022. okt. 11. 23:19
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A lányom kB 8 hós volt mikor átesett rajta. Nem volt sok tünete, egy kis láz meg nátha. Hamar elmúlt kivéve, hogy az étvágya nagyon nehezen jött vissza. Aggódtam, hogy kiszárad stb, sokat fogyott, de túl lettünk rajta.

Jobbulást neki meg párodnak is

2022. okt. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Hasmenés esetén nem túl okos ötlet kúpot adni.
2022. okt. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Remélem mi is hamar túl leszünk rajta.

Tudom, hogy nem túl okos dolog a kúp, de szirupom van még itthon és hány is. 🤷🏽‍♀️

2022. okt. 12. 06:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 4 hónaposan volt velünk együtt covidos, ő viselte a legjobban. Fél napig lázas volt meg levert, 2 napig náthás. Nekünk a Nurofen baby szirup vált be a lázra, nagyon hamar hatott, 3 óra alvás után mint akit kicseréltek. Legyen sokat cicin, C és D vitamin. Ja és nekünk azt is mondták a gyerekosztály ügyeletén telefonon, hogy nem szabad borogatni lázas babát, ez pl.nekem új info volt.

Jobbulást!

2022. okt. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező: te voltál már covidos, oltva vagy? Csak azért kérdezem, mert az anyatejjel az immunrendszered védekező képessége is átmegy a babába. Ha a te szervezeted reagál a covidra, akkor az a védelem átmegy a babába is és segít neki leküzdeni a betegséget.
2022. okt. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Februárban, még terhesen voltam covidos. Oltva nem vagyok.

Nem megy 38 alá a láza, rosszul van nagyon. Aggodóm, pláne így, hogy más babája ilyen könnyen viselte. Hívom a gyerekorvost nem sokára.

2022. okt. 12. 08:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!