Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ettől lehet valami baja a...

Ettől lehet valami baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Elősször is elnézést lehet rossz témakörhöz írok.Első baba és mindentől aggódok állandóan takarítok főleg mióta mászik,ált stb. Tettem ezt ma is,a jó barátom a dettol fertőtlenítő.leraktam magam mellé persze kislányom már ott is volt és megfogta a fúvó fejet,rögtön észrevettem ,de utánna a keze már a szájában volt én azonnal kikaptam és mostam is neki,de most irtóra aggódok ☹️
2022. okt. 6. 13:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

10

Mondjuk ez nem igaz. Én nem voltam ilyen. Nem súroltam folyton, nem sterilizáltam, hagytam a fűben mászni.... Stb. Sokat jártunk közösségbe is. Mégis folyton beteg volt ahogy bölcsibe került. Előtte sose 🤷

2022. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja,és ne fertőtleníts ennyire.A többiek leírták miért.Nyugi,fog még homoksütit is enni,és a kutyát is meg fogja puszilni.Attól sem lesz baja.Jó persze ne nyalja fel a Tesco padlóját,de otthoni normàlis tisztaságban kutya baja sem lesz egy kis kosztól.
2022. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Keresztanyum ilyen, ő is mindig mindent fertőtlenített, a lakást, a gyerekeket, mindent.

Az ő gyerekei kapták el először a betegségeket. Sosem felejtem el, amikor a lánya ótvaros lett. Totál ki volt borulva, hogy de hát csak Safeguard szappant használnak, meg hasonlók. Nem normális mindent fertőtleníteni.

Én maximum a mosogatót és a konyhapultot szoktam fertőtlenítővel tisztítani. De azt is csak ha húsos dolgot főzök.

A lakás többi részén porszívó, felmosás, aztán annyi. Egy gyerekem már felnőtt így, túlélte. :)

2022. okt. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A rokonom is ezt csinálta. Aztán baktériumos injekciókra kellett hordania a gyereket,mert nem volt immunrendszere.
2022. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!