Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ettől lehet valami baja a...

Ettől lehet valami baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Elősször is elnézést lehet rossz témakörhöz írok.Első baba és mindentől aggódok állandóan takarítok főleg mióta mászik,ált stb. Tettem ezt ma is,a jó barátom a dettol fertőtlenítő.leraktam magam mellé persze kislányom már ott is volt és megfogta a fúvó fejet,rögtön észrevettem ,de utánna a keze már a szájában volt én azonnal kikaptam és mostam is neki,de most irtóra aggódok ☹️
2022. okt. 6. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell folyamatosan fertőtleníteni. Így nem alakul ki az immunrendszer. Elég néha felmosni, porszívózni. Amúgy nem lesz ennyiből baja.
2022. okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, ne aggódj, maximum 3 molekula kerülhetett a szervezetébe. És attól sem lesz baja, ha kis koszt megeszik, kell az immunrendszernek, szerintem ne vidd túlzásba a takarítást. Jövő nyáron majd a játszótéren úgyis megtapicskol mindent, a homokos kezével dörzsöli a szemét, a mászókás ujjait szopogatja... csak egy pillanatra veszed el a tekinteted, és már meg is evett egy marék homokot :D
2022. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Attol, hogy hozzaert egy uveghez? Nem, nem lesz, max. ha megitta volna a fel uveg Dettolt.


Egyebkent meg TE BETEGITED MEG hosszutavon ezzel, hogy mindent sterilen akarsz tartani.

Olvass kicsit utana az immunrendszernek, mert jelenleg epp tonkreteszed a gyereked fejlodo immunrendszeret.

2022. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Be kellene tiltani a gyerekvallalast az ilyen emberek eseteben. Olvasgass kicsit az immunrendszer kialakulasarol, es ne mosogasd a gyerek kezet allandoan. Azzal fogod tonkretenni, hogy nem hagyod fejlodni.
2022. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Többet árt a sok sika, mint a kosz.

Takarítottam egy családnál, 2 hetente jártam, a felmosó víz tiszta volt mikor felmostam, olyan allergiásak voltak a gyerekek rossz volt nézni. Kell a kosz.

2022. okt. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tudom-tudom,hogy nem szabadna.Esküszöm ezek után leállítom magam ez most egy tanuló pofon volt számomra!

Kedves utolsó!nem tartom magam ezért annyira szar anyának,hogy be kellene tiltani a gyerekvállalást...

2022. okt. 6. 13:41
 7/14 A kérdező kommentje:
A 4es válaszolónak ment az utolsó rész!
2022. okt. 6. 13:42
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2022. okt. 6. 13:42
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk koszban él a gyerek, mert csak felsöprünk stb. Simogatja a cicát, mászik a fűben, homokozikés csak náthás szokott lenni ,de az születése óta. 6 hetes korig kell vigyázni, mert addig konkrétan nincs immunrendszere, de utána fölösleges ennyire félteni.
2022. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Na pont így készülnek azok a gyerekek, akik ha belerülnek közösségbe 1 hetet mennek, 2 hetet betegek...
2022. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!