Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gyerekeknél egy esetleges...

Gyerekeknél egy esetleges ficam esetén hogy rakjàk vissza a végtagot?

Figyelt kérdés
Tehàt ugye, egy felnőtt is nehezen bìrja ki hogy ne rùgje meg az orvost, de mondjuk egy sportolò gyerek- még ha làny is- nem bìrja ki

2022. szept. 24. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megfogta a bokámat, és visszacsavarta. Hatalmasat reccsent, kiáltottam egyet.
2022. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Uhh
2022. szept. 24. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem életem során komolyabb sérüléseim sosem voltak, de az ízületeim előszeretettel ugráltak ki a helyükről már gyerekkorom óta, így párszor volt szerencsém a traumatológián ehhez a művelethez :D A térdemet simán csak megfogták és visszarántották, egy hirtelen mozdulattal kiegyenesítette (ugye amikor a térdízület kiugrik a helyéből, akkor amellett, hogy mozgatni se nagyon tudod, meg fáj is az egész mint állat, azért inkább ilyen hajlított pózban van, mert hát hogy máshogy ugrott volna ki a helyéből, szóval egyszerűen csak kinyújtotta a lábam az orvos). Az lett volna az egyetlen szituáció, amikor ténylegesen meg tudtam volna rúgni, mert akkor én ültem ő meg előttem volt, de ingert nem igazán éreztem rá egyik ilyen alkalommal sem. Mármint a rúgásra. Sikítani sikítottam egyet, mert fájt, de nem indított bennem olyan reflexet, amitől rugdalózni akartam volna.

Amikor a vállam rakták helyre, akkor mögöttem/mellettem álltak, bokánál messze voltak, szóval akkor sem tudtam volna őket megrúgni, ha akarom. De egyik ilyen alkalommal sem igazán volt bennem ilyen vágy, szóval gondolom más gyerek sem feltétlenül rúgná meg az orvost.

2022. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Amúgy kérdező, ez csak egy pillanatig fáj. Kibírja a gyerek. Sok gyerek rákos lesz,és azt is kibírja. Meg más súlyos, akár halálos betegségeket.


Első válaszoló voltam.

2022. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányom van, ovis. Volt ficama visszatette az orvos. Simán kibírta, persze sírt,de már előtte is, mert a ficam is fáj. Ahogy visszarakta mintha elvágták volna, már csak szipogott (csak jobb ha a helyére kerül). Utána megdicsérték, hogy milyen bátor volt stb. Hazafelé kapott egy fagyit és el is felejtette szinte
2022. szept. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pomt ugyanúgy mint a felnőtteknél
2022. szept. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!