Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2 évesnek lehet valamit adni...

2 évesnek lehet valamit adni ami be is válik?

Figyelt kérdés
Nagyon folyik az orra, persze szívom, orrsprayt használok. Csúnyán köhög egyre hurutosabb. Ti szoktatok valamit adni ilyen korú gyermeketeknek?
2022. szept. 16. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Amit a gyerekorvos felír
2022. szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Amroxol málnás szirup. Nem javasolta a gyerekorvos?? Hörghurutot fog kapni,akkor meg már antibiotikum kell!

Mindenképpen vidd el orvoshoz. De addig is az Ambroxol szirup vény nélküli.

Emellett inhalátor és párásítás. A mellkasára Baby luf krém.


Tapasztalatom az van......

2022. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Orrspray helyett inkább inhalálás. Nekem pl függőséget okoz az orrspray a használata után napokig be-be dugul az orrom és folyamatosan kell használni, inkább természetesebb megoldásokat keress
2022. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Orrcsepp orrszívás után. 5 napig csak.

Orrszívás előtt Sterimar. Ez csak sós víz,nem okoz függőséget. Minden orrszívás előtt kell!


Annyiszor szívd neki,amennyiszer szükséges. Rendes orrsziporszival.

2022. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amit az orvos, ami rendszerint az orrleszívása, és ha a láz rossz közérzettel párosul, lázcsillapítót.


Kiegészítésképp elmegy egy-egy órára sószobába.

2022. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Amit a doki mond
2022. szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csipkebogyó tea, inhalálás, orsziporszi, C, D vitamin. Ha nagyon köhög neotuss pronatural köhögés szirup.

Mást nem szoktam adni.

2022. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az orvos semmit nem mond soha, le sem kell vinnem, mert normálisnak tartja ezt és úgy sem tud vele mit csinálni, vagyis ezt mondja. Ezért kérdezem itt, hátha ti tudtok valami vény nélküli vagy házi receptet ami segít a javulásban! És sterimart használok neki. Mellé a baby luff Balzsam. Tudom,hogy nem sok mindent tudok tenni, de gondoltam hátha van itt nálam okosabb vagy tapasztaltabb. Az eddigi válaszokat köszönöm!
2022. szept. 16. 22:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Meg se hallgatja a tüdejét?


Kezdem azt érezni, hogy jó gyerekorvosunk van.

2022. szept. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem.. semmit. Volt már , hogy levittem annak ellenére is , hogy azt mondta ne vigyem és nem tud vele mit csinálni. Aztán vett tőle vért és kiderült , hogy antibiotikum kell, de akkor sem mondott semmit egy bocsánat se hagyta el a száját. Az a baj nincs másik gyermekorvos a városban.
2022. szept. 17. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!