Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Oltás után mire számítsak?

Oltás után mire számítsak?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a babák oltás után egy jó nagyot alszanak, de láz/hőemelkedés mennyire gyakori? És mit kell tenni/hogyan kell ápolni a babát szúri után? 2 hónapos a babám.

2022. szept. 11. 06:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Oltástól függ, van aminek nulla rekaciója van, van amitól 1-2 napig lázas lehet. Kérdezd meg az oltáskor a gyerekorvost, hogy mire számíthatsz.
2022. szept. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem ugyan csak 1 hós a babám, de azt mondta az orvos, hogy belázasodhat, ír majd fel lázcsillapító kúpot. a védőnő oltás napjára azt tanácsolta, hogy adjak egy fél kúpot oltás után otthon, a másik felét fürdés után, megelőzésképp, hogy nyugodtabb legyek én is, ne figyelgessem hogy lázas vagy sem, tudunk aludni így.

értem a szempontját és persze tök jó, de nem vagyok egy nagy gyógyszer párti, csak ha muszáj...

2022. szept. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiamat pl. egyáltalán nem viselte meg. Nem lett lázas, nem aludt nagyot se, nem nyűgösködött.

Ez nagyon babafüggő, kiből milyen reakciót vált ki. Mindenestre legyen otthon lázcsillapító.

2022. szept. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnál semmit nem okozott. A doktornő mondta, hogy ha belázasodna, akkor Flamborin cseppet lehet adni neki. De nem kellett. A 3 hónapos után se.
2022. szept. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!