Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Petefészek ciszta 11 éves...

Petefészek ciszta 11 éves lánynak? Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Lányom már menstruál fél éve. Tegnap (félidőben van kb.) olyan hasi görcse volt, hogy kórházba kellett vinni. Vérképe rendben, az ultrahangos doki egyik oldalon megnagyobbodott petefészket állapított meg, valószínűleg ciszta, de nem látta jól(?) Azt mondta, hogy csak újabb panasz esetén menjünk nőgyógyászhoz, én viszont nagyon aggódom, egész éjjel nem aludtam. Mi van, ha rosszindulatú? Azt látta volna, ugye? természetesen elviszem dokihoz amint lehet.
2022. aug. 14. 11:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Nagyon aggódom érte:(
2022. aug. 14. 11:27
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Elhiszem.
2022. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Te töröltetted az oltásos válaszokat? Csak kérdezem. Az előbb még sokkal több válasz volt itt.


Írtad,hogy Pfizert kapott. Ha emiatt törölték,az brutális...



Munkatársam 23 éves lány is 2 Pfizert kapott. Azóta minden menzeszkor belázasodik. A nőgyógyász széttárta a karjait,nem tud mit tenni vele. Az oltást nem tudja kivenni....


Azt javaslom, vidd el nagyon jó orvosokhoz. Ne csak helybe. Azért itt sok forog kockán,ő még nagyon fiatal!

2022. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem én töröltem, de én sem az oltásról szeretnék itt értekezni, megmondom őszintén.
2022. aug. 14. 12:55
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Persze,tudom. Csak gyanús..


Na mindegy. Téma lezárva.


Vidd orvoshoz. Hol laktok? Kisváros, nagyváros? Facebookon is érdeklődhetsz jó nőgyógyászok iránt,helyi csoportokban. Hátha.

2022. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy rosszindulatú-e, csak a patológus általi szövetminta tenyésztés mutatja ki. Nem hiába vesznek a daganatokból is biopsziával szövetmintát.
2022. aug. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskola felső tagozatosok voltunk, mikor az egyik osztálytársamat műtötték petefészek cisztával. Már több, mint 10 éve ennek, ezért nem emlékszem, hogy hány éves volt a lány pontosan. Talán 12 lehetett.

Szerintem érdemes utána járni és másik orvos véleményét is kikérni.

2022. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
5 éves lányom 6 cm petefészek cisztája van ! 2 hét múlva műtik ! Ti hogy vagytok ? Én is féltem ,hogy rossz indulatu de ultrahangon látják hogy folyadékkal telt és ìgy nem az! De izgulok azért mi lesz ! Félek nagyon !
2022. szept. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!