Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 9hos babám lázas 38,6 adtam...

Csűcsű kérdése:

9hos babám lázas 38,6 adtam neki kúpot de 5 perc múlva ki kakilt a. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

#Láz csillapítás
2022. júl. 31. 22:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
aranyszabály, lázas alvó gyereket nem ébresztünk lázcsillapítás miatt, és nem ébresztjük őt véletlenül sem lázméréssel. ha nem lesz jól, rá fog ébredni. hagyd aludni, dolgozik a szervezete :) ha felébred és lázas, nyugtalan, akkor csillapítsd. de ha az megnyugtat, hívd fel az ügyeletet, ők elmondják mit csinálj :)
2022. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%

Hagyd aludni, ne meregesd. Ha jobban felmegy felkel.

Olvass Novak Hunort a lazrol. Ne 50 eves maradi cikkeket, hanem, hogy 2022 ben hogy kell viszonyulni a lazhoz.

Nem kell felni a laztol, nem fog felmenni veszelyesen.

Es NE takard be semmivel. Hagyd, adja le a hot.


Egy diplomas (gyerek)apolo.

2022. júl. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
64%
Én is ügyeletet hívtam v a Heim Pál kórházat ha bizonytalan voltam valami bajság ellátásában. Sokszor egy 2 perces telefon megnyugtatott, hogy jól csinálom.
2022. aug. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,fel kelt magától most kicsit nyűgös, de halistennek feljebb nem ment neki,ugyan annyi, nincs be takarva meg csak pelusba van direkt ezért hogy leadja a hőt. Én úgy gondolom hogy a felső 2 foggal szenved egy ideje remélem azért van és nem beteg.
2022. aug. 1. 01:11
 15/21 anonim ***** válasza:
52%
Ennyire lázas nem lehet a fogzástól, valami más van a háttérben. Holnap vidd el mindenképp a gyerekorvoshoz, ha lázas, akkor is, ha nincs semmi látható tünete, mert egy fülfertőzés vagy vizeletfertőzés is állhat a háttérben, amiket kezelni kell. Ha tudsz, vigyél vizeletmintát, lehet mintavevő zsákot venni a patikában, nálunk szokta kérni a gyerekorvos. Ilyenkor belenéznek a fülébe, megnézik a torkát, esetleg ugye a vizeletet. Addig meg ahogy előttem írták, és szoptasd/itasd sokszor! Ha enni nem akar, hagyd rá, majd bepótolja, amikor meggyógyult, betegen senki se éhes.
2022. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
25%
15 os, mi a feneert kellene rohanni az orvoshoz mert a gyereknek egyszer volt 38,5 fokos laza ( ami total alacsony, es siman lehet fogtol ) ???
2022. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Voltunk gyerek orvosnál, a torka piros, meg a futyije van begyulladva, kapott gyógyszert.

Köszönöm a válaszokat.

2022. aug. 2. 09:19
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Kerdezo, pitos torok egyenlo virus, antibiotikumot irtak ? Ezert nem kellett volna rohangalni vele 🙄
2022. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
A gyulladt torok egyáltalán nem csak vírus lehet, 18-as, másrészt fogalmad nincs, milyen gyógyszert kapott.
2022. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

16-os, azért, mert ennyire lázas nem lehet a fogától. Akkor valami más baja van. Ha lett volna más tünete, mint pl. folyik az orra, én se tanácsolom az orvoshoz rohanást azonnal, mert akkor sejtjük, hogy ez egy vírusfertőzés, aztán ha nincs rajta 2-3 nap alatt túl, akkor fel lehet keresni a dokit. De ha tünet nélkül magas láza van egy ilyen pici gyereknek, akkor ott állhat komoly baj a háttérben, ami nem tűr halogatást, ezt ajánlott kizárni. Ők még nem tudják elmondani, hogy fáj a fülem, vagy a torkom, vagy ha pisilek. Jól le lettem pontozva, de sajnos így van.


[link]


Kérdező! Örülök, hogy elmentetek, jobbulást a kisfiadnak.

2022. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!